Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Víkendový tip: Prague Fashion Market na Smíchovské náplavce

Tento víkend se bude konat Prague Fashion Market, jehož součástí bude opět i Local Food Market, kde budete moci ochutnat to nejlepší z lokální kuchyně. Samozřejmostí budou i varianty bez masa pro vegetariány a vegany.

V sobotu a neděli 27. a 28. června proběhne letní, dvanáctý Prague Fashion Market poprvé pod širým nebem. Místem konání je Hořejší nábřeží známé pod názvem Smíchovská náplavka, kde své nové kolekce představí více než 150 módních značek z České a Slovenské republiky. Kromě osvědčených prodejců se můžete těšit také na zbrusu nové návrháře, které jste na trzích s nezávislou módou, šperky a designem ještě neviděli. Připraven bude také bohatý doprovodný program pro celou rodinu, módní přehlídky, workshopy, kreativní dílničky pro děti, Lovemusic stage, kde se představí  DJ´s Kema, Peter Pea, S-bish a Lais. O skvělou after párty se v sobotu na Smíchovské náplavce postará Výletní kino Prague Beach, kde od 21:30 začne promítání filmu o módní ikoně Yves Saint Laurent.

Největší hvězdou obou dnů je izraelský umělec Ross Plazma, který na místě vytvoří instalaci „Live street art“. Na náplavku můžete dojít pěšky nebo doplout lodí, což může být pro mnohé malým zpestřením. Vstup na PFM je zdarma a každý návštěvník si navíc může odnést fotku na památku ze speciálního fotokoutku.

Provozní doba PFM:

Sobota 27. června 2015: 11:00 - 19:00
Neděle 28. června 2015: 11:00 - 19:00

Více také na www.novetrhy.cz