Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

KVÍZ: Patříte k opravdu věrným stoupenkyním jógy?

Info ikona
jóga venku

Jóga a harmonický životní styl jdou ruka v ruce. Dnes má tento typ cvičení milióny příznivců po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Proč je jóga tak populární? Kde se vzala a v čem tkví její tajemství? I to jsou otázky, na které se dozvíte odpovědi v našem kvízu. Pojďte se otestovat a zjistěte, co všechno o józe opravdu víte.

Promotion | 4. 10. 2023
Měření

Bez ohledu na to, jestli jógu aktivně cvičíte, nebo se k tomu jen chystáte, pravda je, že nejde jen o fyzické cvičení, ale v pravém slova smyslu o harmonizaci těla a duše. To je jedním z jejich největších benefitů. A ty další možná společně odhalíme v našem zábavném kvízu. 

Klikněte a dokažte, že dokážete víc než jen pasivně ležet na jogamatce. Hledáme královnu či krále legín. Jste to právě vy? 
 

Partnerem kvízu je ROSSMANN: Drogerie ROSSMANN o vás pečuje již řadu let, a to prostřednictvím kvalitních kosmetických produktů a širokého sortimentu zdravé výživy. Nyní chce ROSSMANN propojením s jógou povznést péči ještě na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější.