Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

MARIANNE FITCHALLENGE II: Jsme ve finále!

Info ikona
Marianne Fitchallenge

Druhá série Marianne Fitchallenge, která vznikla ve spolupráci se značkou Oriflame je úspěšně u konce. Díky rozhovorům s odborníky opět přesvědčili, že ve zdravém těle je i zdravý duch!

Promotion | 9. 06. 2021

Před začátkem Fitchallenge o sobě šéfredaktorka Monika Mudranincová tvrdila, že posledních třicet let chce zhubnout tři kila. Jenže nenávidí běhání, miluje gaučing a dobré jídlo. Věřte nebo ne, rozhovory s odborníky ji natolik motivovaly, že kdybyste jí dali vybrat mezi řízkem a salátem, hádejte, co by si tentokrát vybrala? Nutriční terapeutka Mgr. Aneta Sadílková totiž zbořila mýty o nesmyslných dietách a poradila Monice, jak se zdravě stravovat – bez extrémů a s rozumem. S MUDr. Veronikou Honzíkovou si povídaly o vlivu mysli na naše zdraví a cirkadiánním rytmu. A došlo i na cvičení! Fitness trenér Mgr. Juraj Melicháč Monice ukázal cviky, díky kterým se po dlouhém lockdownu dostane zase do formy! Zacvičte si i vy, všechny články s videi najdete níže.

Wellness by Oriflame

Projekt vznikl ve spolupráci se značkou Oriflame a její řadou Wellness. Produkty Wellness by Oriflame jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, pomáhají doplnit stravu a dodržovat zdravý životní styl.

Info ikona
Oriflame
Mohlo by se vám líbit

Marianne Fitchallenge II: „Svým pacientům radím, aby nezkoušeli žádné módní diety,“ říká nutriční terapeutka Aneta Sadílková

Jak pandemie koronaviru ovlivnila náš zdravý životní styl? A proč je lepší řídit se ve výživě selským rozumem než následovat moderní diety? O tom si v první videu z druhé série Marianne Fitchallenge povídala šéfredaktorka Monika Mudranincová s nutriční terapeutkou Anetou Sadílkovou. A pokud budete číst až do konce, čeká vás soutěž o produkty z řady Oriflame Wellness.
marianne.cz
Mohlo by se vám líbit

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Čím optimističtější bude naše mysl, tím spokojenější bude naše tělo,“ říká MUDr. Veronika Honzíková

V druhém díle Marianne Fitchallenge si Monika Mudranincová pozvala do videa MUDr. Veroniku Honzíkovou. Povídají si o psychosomatice, vlivu mysli na naše zdraví i o receptu na dlouhověkost. Jak můžeme ovlivnit to, že v padesáti budeme vypadat na třicet?
marianne.cz
Mohlo by se vám líbit

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Trenér je pro klienta často taky psycholog a mentor,“ říká fitness trenér Juraj Melicháč

Taky po zimě a dlouhém lockdownu bojujete s přebytečnými kily? Šéfredaktorka Monika Mudranincová se je rozhodla shodit a dostat se zase do formy. Jak na to jí poradil fitness trenér Juraj Melicháč.
marianne.cz
Mohlo by se vám líbit

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Díky kvalitnímu spánku můžeme zhubnout,“ říká MUDr. Veronika Honzíková

V dalším díle Marianne Fitchallenge si šéfredaktorka Monika Mudranincová opět povídá s MUDr. Veronikou Honzíkovou. Tentokrát o tom, jak nastartovat naše tělo po zimě, co je to cirkadiánní rytmus a jaký má vliv na naše zdraví.
marianne.cz
Mohlo by se vám líbit

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Žádná superpotravina nás nespasí. Jídelníček musí být celkově vyvážený,” říká nutriční terapeutka Aneta Sadílková

Dobře spát, správně jíst a dostatečně se hýbat – to je svatá trojice zdravého životního stylu. Všichni ale víme, že se to snáze řekne než udělá, a tak si Monika Mudranincová do dalšího dílu Marianne Fitchallenge opět pozvala nutriční terapeutku Anetu Sadílkovou, aby jí poradila, jak na to.
marianne.cz