Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Čím optimističtější bude naše mysl, tím spokojenější bude naše tělo,“ říká MUDr. Veronika Honzíková

Info ikona
Marianne

V druhém díle Marianne Fitchallenge si Monika Mudranincová pozvala do videa MUDr. Veroniku Honzíkovou. Povídají si o psychosomatice, vlivu mysli na naše zdraví i o receptu na dlouhověkost. Jak můžeme ovlivnit to, že v padesáti budeme vypadat na třicet?

Karolína Peřinová | 18. 03. 2021

Veselá mysl, půl zdraví není jen prázdná fráze, podle MUDr. Veroniky Honzíkové má mysl velký podíl na našem zdraví, a to dokonce až z osmdesáti procent. Již od mládí ji zajímala psychosomatika a celostní medicína, jelikož duši od těla nelze oddělit. Začala se tedy zajímat i o další možnosti léčby a zkoumat příčinu nemocí i trochu jiným pohledem, než cestou klasické západní medicíny. Na základě toho od roku 2019 studuje na 1. škole tradiční čínské medicíny a nově se věnuje také studiu v oboru funkční medicíny.

S Monikou Mudranincovou si mimojiné povídaly i o receptu na dlouhověkost. Veronika v rozhovoru uvedla, že vlivem správné stravy a zdravé životosprávy můžeme vypadat až o dvacet let mladší! Klíčovým faktorem může být např. přerušovaný půst či strava bohatá na antioxidanty, vitaminy a minerály.  

Info ikona
Oriflame

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz

Partnerem projektu je značka Oriflame s řadou výrobků Wellness pro zdravý životní styl. V ní najdete také Wellness balíček, který obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerální látky, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího oleje a antioxidant Astaxanthin. O něm se Veronika zmiňuje ve videu. Astaxanthin je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě. Oriflame ho získává z mořské řasy rostoucí v okolí stockholmského souostroví a v kombinaci s výtažkem z borůvek ze švédských lesů a vitamínem C a E poskytuje vysokou ochranu buněčných membrán a zpomaluje procesy stárnutí pleti.

Produkty Wellness by Oriflame jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, pomáhají doplnit stravu a dodržovat zdravý životní styl. Vyhrajte je v balíčku v naší soutěži!

Mohlo by se vám líbit

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Svým pacientům radím, aby nezkoušeli žádné módní diety,“ říká nutriční terapeutka Aneta Sadílková

Jak pandemie koronaviru ovlivnila náš zdravý životní styl? A proč je lepší řídit se ve výživě selským rozumem než následovat moderní diety? O tom si v první videu z druhé série Marianne Fitchallenge povídala šéfredaktorka Monika Mudranincová s nutriční terapeutkou Anetou Sadílkovou. A pokud budete číst až do konce, čeká vás soutěž o produkty z řady Oriflame Wellness.
marianne.cz