Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

MARIANNE FITCHALLENGE II: „Trenér je pro klienta často taky psycholog a mentor,“ říká fitness trenér Juraj Melicháč

Info ikona
Marianne

Taky po zimě a dlouhém lockdownu bojujete s přebytečnými kily? Šéfredaktorka Monika Mudranincová se je rozhodla shodit a dostat se zase do formy. Jak na to jí poradil fitness trenér Juraj Melicháč.

Karolína Peřinová | 15. 04. 2021

V prvních dvou dílech jsme si povídali o dietách, správném stravování a psychosomatice. Teď nastal čas, aby se šéfredaktorka Monika zvedla z moderátorské židle a trochu si zacvičila. A nebude na to sama. Jako odborný dohled si do videa pozvala fitness trenéra Juraje Melicháče, který prý dokáže rozcvičit úplně každého!

Juraj má dlouholeté zkušenosti s trénováním lidí a specializuje se zejména na individuální přístup ke klientům. Jak sám říká, je nejen jejich trenér, ale často taky psycholog a mentor, který má obrovský vliv na to, aby svého klienta v životě nasměroval správným směrem. V rozhovoru s Monikou Mudranincovou si povídali o tom, jak pohyb ovlivňuje psychiku, kolik kroků denně bychom měli ujít a taky čím bychom se měli ideálně stravovat před a po fyzickém výkonu. Ti, co mají obecně vyváženu stravu bohatou na všechny živiny si s tím nemusí lámat hlavu. Bohužel spousta z nás nemá čas na přípravu pestrého jídelníčku nebo zkrátka nevíme, jak na to – v tom případě Juraj po tréninku doporučuje např. koktejl od Wellness by Oriflame s vysokým podílem proteinů a vlákniny.

Ale dost bylo povídání. Ve videu Juraj s Monikou předvádí cviky na zpevnění paží, břicha, stehen i zadečku. Tak jdeme na to!

Info ikona
Marianne Fitchallenge Juraj Melicháč

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz

Soutěž

Partnerem projektu je značka Oriflame s řadou výrobků Wellness pro zdravý životní styl. Produkty Wellness by Oriflame jsou vyráběny z přírodních ingrediencí, pomáhají doplnit stravu a dodržovat zdravý životní styl. Vyhrajte je v balíčku v naší soutěži!

Mohlo by se vám líbit