Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Radost u dvora! Vévoda a vévodkyně z Cambridge mají nového čtyřnohého přítele

Info ikona
Kate a William

Minulý týden se Velkou Británií prohnala zpráva, že vévoda a vévodkyně z Cambridge rozšířili svou rodinu o nového člena. Poměrně rychle se ukázalo, že nový člen rodiny je čtyřnohý, chundelatý, a především neskutečně roztomilý.

Pes je nejlepší přítel člověka. Toho si je vědoma i britská královna Alžběta II., která od nepaměti má po svém boku čtyřnohého kamaráda. Lásku ke psům po ní pravděpodobně zdědil i její vnuk princ William. Pravdou zůstává, že vévoda a vévodkyně z Cambridge dostali prvního společného pejska jako vánoční dárek od rodičů Middletonových. Černý kokršpaněl Lupo byl nedílnou součástí rodiny a hravým sourozencem prince George, princezny Charlotte i malého prince Louise. Bohužel, devítiletý kokršpaněl zemřel vloni v listopadu. „Minulý víkend velmi smutně zemřel náš drahý pes Lupo. Byl v srdci naší rodiny posledních devět let a bude nám tak chybět,“ oznámil princ William s Kate na sociálních sítích.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Špatné zprávy střádají ty dobré

Vypadá to ale, že těsně před smrtí Lupa si královská rodina pořídila nového pejska. „Doufali, že mladší pes bude dělat Lupovi společnost a dodá mu trochu více života a energie,“ řekl zdroj blízký rodině pro The Mail on Sunday. Nyní osmiměsíční štěně černého kokršpaněla dostala rodina od bratra Kate Middleton, Jamese Middletona, který je chovatelem psů. Konkrétní štěňátko si údajně vybral princ George s princeznou Charlotte, a to už v květnu, kdy se štěňata narodila. Sladkým detailem je fakt, že Lupo byl „strýčkem“ nového štěněte.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

A co jméno?

Vévoda a vévodkyně z Cambridge zatím nezveřejnili, jak se nové štěňátko jmenuje. Vzhledem k tomu, že s výběrem jména pro Lupa pomáhal princ Geogre, troufáme si tvrdit, že i jméno pro nové štěně vybírali královští potomci. Nutno dodat, že rodina prozatím nesdílela ani fotografii nového čtyřnohého člena rodiny.

Mohlo by se vám líbit