Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

4 tipy, jak vyhladit oční okolí

Oční okolí je jemné a tak nejrychleji stárne. Když nestačí jen klasické krémy,
vyzkoušejte speciální a silnou péči.

Soňa Kotulková | 31. 10. 2017

1. OČNÍ SÉRA
Jsou koncentrovanější a silnější, než oční krémy a používají se většinou pod ně, můžete je skrémy skvěle kombinovat. Stačí jen malá kapka a jemně ji očního okolí vmasírovat. Pokud máte hluboké vrásky, doporučujeme aplikovat ráno i večer.

2. OČNÍ MASKY
Jsou ideální, když cítíte, že pokožka potřebuje vyživit do hloubky, důkladně hydratovat a vyhladit. Používejte je stejně často, jako klasickou pleťovou masku, tedy alespoň jednou týdně. Aplikace je snadná, naneste ji v silnější vrstvě na celé oční okolí a po pár minutách zbytky setřete.

3. OČNÍ NÁPLASTI
Velmi rychlý a snadný způsob, jak mít okamžitě hladké oční okolí! Jedná se o gázové nebo gelové náplasti ve tvaru půlměsíce, napuštěné koncentrovanou péčí, která oční okolí dokonale vyhladí, dají se použít i přes make-up. Je to ideální, i pokud jdete večer do divadla - náplastí můžete nalepit i na již nalíčené oči.

4. MASÁŽNÍ PŘÍSTROJE
Aby se přípravky do očního okolí dobře a do hloubky vstřebaly, existují přístroje, které pleť masírují. Takový jen např. přístroj Foreo Iris, který funguje jako jemné prsty - jemnými pohyby naklepává a stimuluje ji. Zakoupit lze např. na Alza. Zajímavý, avšak mechanický masážní váleček ke svému očnímu krému Sisleya nabízí značka Sisley, která má dokonce i vymyšlený speciální masážní postup.

 

Související články