Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

5 beauty dárků do 500 Kč, se kterými neuděláte chybu

Chcete potěšit dárkem svou kamarádku, sestru nebo maminku, ale dáváte si rozumný finanční limit? Máme pro vás tipy na kosmetické produkty do 500 korun, které jsou skvělé a současně natolik univerzální, že se určitě strefíte do vkusu i potřeb svých nejmilejších žen.

Soňa Kotulková | 7. 12. 2016
Foto: Getty Images
 
1. Stíny, co sluší všem (199 Kč)
Snímek obrazovky 2016 12 07 v 10.52.20
Darovat oční stíny může být ošemetné. Každému přece sluší něco jiného. Když ale zvolíte zlatý odstín, nikdy nešlápnete vedle. Tato barva totiž sluší všem bez rozdílu věku, barvy očí či vlasů. Nám se moc líbí krémové Mega Effect od Avonu v odstínu Raw Gold. Jsou metalické, snadno se nanášejí (jde to i prstem), mají krémovo-gelové složení. Na víčkách dobře drží, neusazují se v jejich záhybu, jsou syté a zkrátka nádherné. 
 

2. Krém na zimu a do hor (498 Kč)
ALCINA Fenchel KREM
V zimě pleť trpí – je vysušená, potřebuje regenerovat a chránit a to bez rozdílu věku. Vynikající je fenyklový krém od značky Alcina, který díky obsahu fenyklového oleje, vitamínu F a promašťujícím látkám chrání pokožku před silným mrazem, větrem a střídáním teplot. Při pravidelném používání je pleť odolnější, hebká, vyživená. Je skvělý i na hory, protože skvěle působí prevence před omrznutím, ale také jako léčba případných omrzlin.
 

3. Maska na krepaté vlasy (499 Kč)
 LeeStaff
V zimě vlasy zlobí – jsou suché a poletují. Když se navíc přidá vlhko, jsou téměř nezvladatelné. Skvělá je proto vlasová maska Frizz Off od Lee Stafford, kterou zakoupíte v Profimedu. Vlasy vyhlazuje, regeneruje, zjemňuje a dělá je celkově krásnějšími. Neobsahuje sulfáty, zato obsahuje posilující keratin.
 

4. Jedinečná koupel (110 Kč)
The Bath Party Fizzing Bath Ball HD CMJN
Malá dárková pyramida The Bath Party od značky Sephora obsahuje zlatou kouli, kterou stačí vhodit do napuštěné vany a jen si to pak užívat. Koule začne šumět, rozpuštět se a světélkovat, a celá koupel se tak promění v netradiční zážitek. Koulička navíc nádherně voní a než ji použijete, můžete ji nejprve přes vánoční svátky použít jako ozdobu na stromeček. Ach!
 

5. Řasenka pro husté řasy (249 Kč)
2120 DRAMATIC LOOK Mascara 85958920 Kompozice small
S černou řasenkou nikdy nešlápnete vedle, obzvlášť když dokáže vytvořit mega dlouhé a husté a řasy. Řasenka Mega Lashes Dramatic Look od Dermacolu má krémovou a vyživující texturu – obsahuje karnaubský vosk, který dodá řasám zdravý lesk, včelí vosk pro jejich ochranu a regeneraci. Má hezké luxusní balení a skvělý kartáček, se kterým se snadno pracuje. 
 
 

Související články