Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

5 kosmetických novinek, které teď miluje beauty redaktorka

Každý týdem mi pod rukama prochází spousta kosmetiky. Proto pro vás vybírám tu, která opravdu stojí za vyzkoušení. Nejvíce mě v poslední době zaujalo toto:

Soňa Kotulková | 6. 06. 2017

1. Esence krásy ( Pleťová esence Hydramemory Essence, [comfort zone], 958 Kč )

V poslední době si dost potrpím na hydrataci pleti. Zjistila jsem totiž, že když pleti dodám dostatek vody, je hladká, bez vrásek a zářivá. Teď jsem objevila tuto hydratační esenci. Není to klasická pleťová voda, jak by se na první pohled zdálo, ale je to vlastně nultá fáze péče. Používá se vklepáním pár kapek prsty na očištěnou pleť před nanesením séra a krému. Dělají to tak Asiatky a mají pak překrásnou pleť. A mně se líbí, že tato "kouzelná vodička" pleť osvěží a péče se pak i lépe vstřebá.

Esence

 

 

2. Odlakovač, co nepáchne ( Odorless Nail Polsh Remover, Dermacol, 79 Kč)

Jsem maniak na upravené ruce a vždy nosím nalakované nehty. Líbí se mi to a protože mám dlouhé pevné nehty, lak mi je chrání. Jenže když jsem si nehty dříve odlakovávala, musela jsem na balkón nebo do koupelny, protože ten štiplavý zápach málokdo dává. Jenže nový odlakovač od Dermacolu je jiný - vůbec nesmrdí! Má olejovou texturu a je nutné na nalakovaném nehtu tamponek podržet déle, aby se lak rozpustil. Když si však na to zvyknete, jde to pak snadno. Navíc se mi líbí, že po tomto odlakovači nejsou nehty vysušené, ale naopak hezky vyživené.

Odlak

 

3. Bio deodorant ( Deo Naturalis Better, www.biorganica.cz, 250 Kč)

Hodně sportuji a taky je teď léto, takže potřebuji deodorant, který je jemný, ale zároveň dost účinný. Teď používám tuto přírodní kuličku s aloe vera, s výtažky z heřmánku, myrty a měsíčku. Krásně čistě voní a je jako krém - o pokožku pečuje. A opravdu funguje proti nežádoucímu zápachu, protože díky éterickým olejům z levadule a rozmarýnu působí na rozklad bakterií z potu.

Deo

4. Opalovací bio mlha ( Organic Set+Protect Micro Mist SPF 30, Soleil Toujours, Ingredients, 1000 Kč )

Jsem nadšená z této lehké opalovací mlhy na obličej. Je to totiž přírodní opalovací sprej, který nejenom velmi dobře chrání před sluníčkem a škodlivým UV zářením, ale také obsahuje antiodanty, vitamíny a výtažky z rostlin. Používám ho přes make-up, než jdu ven. Skvěle zafixuje líčení a jde nosit v kabelce.

Bio

5. Kyslíková maska ( T.E.N Cremor O2 Bubble Energizing Mask, Fann, 799 Kč )

Krásná značka z Koreje mě nadchla. Nejvíce z celé řady mě zaujala kyslíková maska, která je vynikající na čištění a rozjasnění pleti. Má gelovou texturu, která když se aplikuje na pleť, tak začne reagovat s kyslíkem, takže pak dělá příjemné bublinky. Jen pozor, stačí dvě až tři pumpičky, já si dobře nepřečetla návod a pak jsem měla obličej v husté pěně. Po smytí je pleť zářivá a krásně čistá a také vyživená.

O2

 

Související články