Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

5 tipů, co si přibalit do sportovní tašky, aby vám to slušelo během cvičení i po něm

Vypadat hezky chceme i při cvičení a také po něm. Ale brát si s sebou půlky koupelny nejde. Poradíme vám přípravky, které jsou multifukční, nezaberou příliš místa a budete díky nim vypadat skvěle i při výkonu.

Soňa Kotulková | 30. 08. 2016
PŘED CVIČENÍM:
1. Řasenka, která vykouzlí z vašeho líčení voděodolné
Jak chytré! Vypadá jako bezbarvá gelová řasenka, avšak když se nanese na řasy a na obočí, zafixuje barvu tak, že jí nevadí ani pot, ani voda. Tento „zázrak“ se jmenuje Double Fix' Mascara a prodává ji značka Clarins.
 
2. Ubrousky na odstranění make-upu
Pokud se nechcete potiz s make-upem na tváři, přibalte do tašky ubrousky napuštěné micelární vodou na citlivou pleť Sensibio H20 od Biodermy. Kromě make-upu zvládnou i líčení očí včetně řasenky. 
 
3. Chytrá gumička
Chcete při cvičení prakticky sepnuté vlasy, které nebudou nikde poletovat, ale ani nebudou příliš sepnuté? Zkuste gumičky Invisi Bobble. Průsvitná varianta je nenápadná, krásně s ní stáhnete culík i jednoduchý uzel. Gumičce nevadí voda a dobře se sundává i z mokrých a propocených vlasů. Navíc je k vlasům velmi šetrná. 
 
 
PO CVIČENÍ:
4. Na vlasy i na tělo 
Je skvělé přírodní mýdlo St. Territory. Umyjete si jím jemně tělo i vlasy a nemusíte se bát, že budou vysušené. Navíc mýdlo stačí dát do krabičky a máte jistotu, že se nevylije do tašky. 
 
5. Hřeben do sprchy
Rozčesat mokré vlasy je někdy pěkný problém. S hřebenem Tangle Teezer Splash to zvládnete i přímo ve sprše. Uvnitř je dutý, takže nic neváží a voda po něm skvěle stéká. Díky vláknům ze speciálního materiálu vlasy netrhá, neničí a rozčesávání nebolí. Je prostě skvělý!
 
Chcete stylovou sportovní tašku? Vybírejte zde!
  
 

Související články