Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

7 důvodů, proč si koupit nový běžecký bookazine Marianne – Běhej s námi

Že teď běhá téměř každý? Ano, tento čím dál populárnější sport má totiž tolik benefitů! Zpevňuje postavu, čistí hlavu, tříbí myšlenky, posiluje psychiku a tělo... Chcete také začít a nevíte jak? Nebo běháte a nezlepšujete se? Všechno, co potřebujete vědět o běhu, zjistíte v našem novém bookazinu Marianne – Běhej s námi. Mimo jiné si ho kupte z těchto důvodů:

Soňa Kotulková | 11. 03. 2016
1. Poradíme vám, jak začít. Dvacet krátkých praktických tipů napoví, krok za krokem, jaké zvolit tempo, jak si první běhy naplánovat, jak často, s kým běhat...
 
2. Dozvíte se, jak vám běh zlepší život. Jaké jsou benefity běhu? Je to sport na zhubnutí nebo na zpevnění? Neškodí? Co dělá s psychikou? Jak zvládnout správnou technikut?
 
3. Ujasníte si, co a jak jíst. Jak je výživa při běhání důležitá a proč bychom to se zdravým životním stylem neměli přehánět? To vám řekne přední odborník na výživu Petr Havlíček.
 
4. Poradíme vám, do jaké výbavy investovat. Nevíte, jak se správně obléct do počasí, když je pod deset stupnů nebo když je třicet? Když se špatně oblečete, bude se vám běhat špatně. Jaké běžecké boty si vybrat a na co je běžecká technika? Jsou sporttestery k něčemu nebo je lepší nahrát si běžeckou aplikaci do mobilu? A co podprsenky? Je jejich výběr důležitý nebo ne? 
 
5. O své tipy se s námi podělila běžecká legenda Miloš Škorpil. Vyzpovídali jsme běžeckého guru Miloše Škorpila, který prozradil, proč běhání zažívá svůj boom, jaké jsou nejčastější chyby běžců a jak si vypilovat techniku, aby bylo běhání zdravé. Dokonce jsme spolu absolvovali výběh. Co mi Miloš řekl o mém běžeckém stylu?
 
6. Nachystáme vás na první závod. Chystáte se na svůj první zívod? Co to obnáší, co dělat na startu, co v průběhu závodu a jak na závody trénovat? Jaký tréninkový plán si vybrat a kde všude hledat běžeckou motivaci? 
 
7. Namotivují vás příběhy žen, které běh nesnášely a teď si bez něj neumí představit život. Jednou z nich je i beauty redaktorka Soňa Kotulková – zarytá odpůrkyně běhání, ze které se stal běžecký maniak tělem i duší. Jak běh mění život slavným i normálním ženám? Několk z nich – modelku, aromaterapeutku, herečku i švadlenu – vyzpovídala redaktorka Kristýna Mazánková. 
 
A mnoho, mnoho dalších zajímavostí a odzkoušených triků od účastníků půlmataronů, maratonů i ultramaratonů.
 
{{infobox|left}}Bookazine Marianne Běhej s námi ode dneška zakoupíte za cenu 249 Kč zakoupíte ve většině knihkupectví, jako Kanzelsberger, Knihy Dobrovský, internetové knihkupectví Bux.cz a ve vybraných trafikách.{{/infobox}}
FIT01 cover celek SPOT def

 

Související články