Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Chcete sexy zadeček, odstranit celulitidu a zrušit bolesti zad? Jezděte pravidelně na koloběžce!

Každý chce být věčně mladý, krásný, zdravý, štíhlý a úspěšný. Jenže ne každému je od přírody přáno. A tak se potíme ve fitness centrech, běháme po chodnících či lesem a proháníme se na kole po stezkách a dřeme a dřeme. Přitom stačí tak málo. Celou naši dřinu hravě nahradí jízda na sportovní koloběžce.

Redakce Marianne | 18. 09. 2015

Jen málokterá sportovní aktivita totiž dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce. Jízda na ní pozitivně ovlivňuje kondici kloubů především dolních končetin. Nenáročným způsobem je tak tvarován zadeček, bříško, stehna a lýtka. Jízda na koloběžce je také skvělou prevencí proti celulitidě. Proto je velmi oblíben především u ženské části populace.

foto

„Velmi oblíbena je koloběžka u žen středního věku. Zvláště v zahraničí není problém patřit dámy v pokročilém věku, kterak se prohání např. kolem jezer,“ představuje další z možností použití koloběžky Marek Kostka, ředitel firmy KOSTKA kolobka z Hanušovic.

foto namesti

A jaké jsou výhody koloběhu v očích lékařů: jízda na koloběžce je vhodným kompenzačním cvičením, které pomáhá odstraňovat bolesti a ztuhlost zádového svalstva. Dochází při ní k celkové stabilizaci kyčlí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci v potížích s páteří. Jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce. Výhodou je, že jízdu na koloběžce můžeme vychutnat prakticky všude – na cyklostezkách, na silnici i v lese. Všude tady se dá vcelku pohodlně hubnout a ještě se přitom příjemně svézt.

Více na webu.

 

Související články