Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Jiskřivá verbena

„Jiskřivá verbena zaujme svojí jednoduchostí a elegancí. Jedná se o nejpřirozenější vůni na světě." – Olivier Baussan, zakladatel L´OCCITANE

Redakce Marianne | 12. 09. 2013

Verbena je keř, který je typický ve středozemní kotlině. Lidé z jižní Francie znají tuto rostlinu velmi dobře. V červnu, kdy jsou košíky plněny jejími svěže vonícími zelenými lístky, zahalí verbena svou jiskřivou vůní všechny trhy v Provence. Její osvěžující citronová vůně se nese na míle daleko.

V horkém létě se listy verbeny používají do bylinkových ledových čajů a do sorbetů. Osvěžující pocit naleznete v celé řadě Verbena s jasnou a veselou vůní, která povbudí tělo i mysl!

"Univerzální a osvěžující vůně verbeny skvěle padne každému. Do nezaměnitelného aroma verbeny se zamilovalo už několik generací." Rémy Margiela, pěstitel aromatických rostlin je verbenou fascinován již dlouhá léta. Rémy Margiela daroval verbeně to nejcennější - svoji půdu. Verbena tak vyrůstá v chráněné oblasti za standardů organického zemědělství, v půdě bohaté na živiny i vodu. Každoroční sklizeň verbeny probíhá během října.

Dokonalá letní vůně

Pomeranč, citrón, listy hořkého pomerančovníku… Zvěst, která k nám přišla na křídlech větru, vypráví o prvním výtažku z organické verbeny z Provence. Ve městě Manosque se už chystají flakony k naplnění „šťávou“ z úrody. Etikety a kartony celé kolekce krášlí vyrytý lístek, který je ještě podtržen stříbrným raženým textem. Nechte si vyprávět příběh o nové cestě napříč Provence…

Toaletní voda Verbena byla stvořena pro radost. Někteří lidé se bez její svěží vůně již neobejdou a používají ji celoročně. Jiní se k ní pravidelně vrací každé léto a znovu s nadšením objevují její krásy. Všichni ale mají jedno společné - nikdo z nich nedokáže odolat jejím citrusovým tónům. Vůně verbeny prozrazuje svá tajemství a odhaluje duši Provence v každém doušku…

toaletni-voda-verbera

TOALETNÍ VODA VERBENA 

Okouzlující a jemná vůně se třpytí jako vítr v jasné sluneční záři s náručí plnou citrusů. Je vytvořena pro ženy i muže všech generací.

100 ml stojí 1 150 KčKRÉM NA RUCE VERBENAverbena-na-ruce

Krém na ruce Verbena je jedinečný gel měnící se na matnou práškovou konzistenci, která omezuje projevy pocení a díky organickému extraktu z verbeny příjemně chladí.

30 ml stojí 195 KčSPRCHOVÝ GEL VERBENAsprchovy-gel-verbena

ento svěží sprchový gel si zamilují jak muži, tak ženy. Nerozbitná plastová lahvička zajistí bezpečné a snadné použití. Esenciální oleje z verbeny, pomeranče a citrónového stromu dokonale vyživí a zjemní vaši pokožku a provoní vaši koupelnu dokonalým aroma.

250 ml stojí 395 KčSouvisející články