Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Levandule

Levandule známá také jako ‚modré zlato‘ je aromatickým symbolem Provence. Je to voňavá duše celé oblasti, ovoce tvrdé, ale dobře vykonané práce. Podle tradice se jdou obyvatelé Provence každé léto projít na sluncem zalité kopce a sbírají pravou ‚jemnou‘ levanduli ve vysokých nadmořských výškách. Během období sklizně zůstávají v horách na čerstvém vzduchu i několik dní a v noci se nechají unášet tajemností této rostliny a jejími relaxačními a čisticími vlastnostmi.

Redakce Marianne | 11. 09. 2013

V Provence je Lavandula angustifolia, která dává ten nejjemnější esenciální olej, známá svou delikátní vůní. Tento se kvalitou a vůní velmi liší od levandulových parfémů s přídavkem kafru (lavandin).

Lidé v Provence používají levanduli proti úzkosti a stresu a na zkvalitnění spánku už celá staletí. Výrobky L’OCCITANE z této kolekce jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších esenciálních olejů.

PĚNA DO KOUPELE LEVANDULE

Objevte krásu Provence z pohodlí své koupelny a dopřejte si uvolňující koupel s bohatou a jemnou pěnou, která bude hýčkat vaše smysly i pokožku. Pěna do koupele s levandulí zanechá vaši pokožku čistou, vláčnou a provoněnou. Design lahve připomíná kovové nádoby, které se v dávných dobách používaly k uchovávání vůní.

500 ml stojí 535 Kč.

Screen_shot_2013-09-11_at_10.27.01

ORGANICKÝ SPRCHOVÝ GEL LEVANDULE

Sprchový gel s výtažky z levandule vaši pokožku jemně čistí a zanechá ji nádherně jemnou a provoněnou.

250 ml stojí 435 Kč.

Screen_shot_2013-09-11_at_10.27.23

MÝDLO LEVANDULE

Chcete si udělat radost levandulovou maličkostí? Vyzkoušejte třeba levandulové mýdlo. Rostlinné mýdlo s obsahem levandule pokožku jemně čistí a příjemně provoní. Nedráždí a je vhodné pro celou rodinu.

75 g stojí 150 Kč.

Screen_shot_2013-09-11_at_10.27.44

Související články