Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Perfektně oholení muži

Komerční článek - Holicí strojky Philips SensoTouch 3D jsou tou pravou odpovědí pro každou tvář!

Redakce Marianne | 18. 11. 2013

Propagace značky Philips.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Ať už máte u mužů raději hladce oholené tváře, plnovous, nebo knírek, určitě se shodneme, že vousy musejí být vždycky perfektně upraveny. To ale nemusí být hračka.

Strojek musí bezchybně holit a zároveň být citlivý k mužské pleti a nedráždit ji. Každá tvář je navíc jiná, je tedy potřeba najít holicí strojek, který se hladce přizpůsobí každému zakřivení. A to nemluvíme o potřebě precizního zastřižení. Existuje strojek, který splní všechna tato přání, a tím se stává fantastickým dárkem pro vašeho partnera či bratra k letošním Vánocům. Představujeme vám nový Philips Senso Touch 3D.

RQ1260_02

Proč tento strojek vyzkoušet? Jedná se o doposud nejpokročilejší holicí strojek, navíc vybavený technologií Aquatec. Ta nabízí volbu způsobu holení. Ať se tedy váš partner holí nasucho, či se raději hýčká osvěžujícím mokrým holením, určitě bude spokojen. A čištěním se vůbec nemusí zabývat. O to se totiž postará systém Jet Clean+!

Další vychytávkou Senso Touch je jedinečně přesný zastřihovač. Ten ocení především ti, kteří rádi zkoušejí různé střihy a tvary vousů. Napište nám, jaká úprava vousů se líbí vám!

logo_philips_1

Dokonalý strojek, dokonalý dárek Philips Senso Touch 3D přidává ke každému strojku jeden rok záruky navíc a unikátní číslovaný certifikát se jménem vlastníka. To z něj dělá ideální a přímo luxusní dárek. Navíc můžete soutěžit o exkluzivní zájezd pro dva do Evropské organizace pro jaderný výzkum v Ženevě.

Tak už nevymýšlejte, co k Vánocům!

www.sensotouch3D.cz

Související články