Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Pozor na vlhkost – chraňte zdraví

Komerční článek - Nadměrná vzdušná vlhkost v našich obydlích nezpůsobuje jen ztráty na majetku, ale ohrožuje i zdraví. Vyšší vlhkost je živnou půdou pro rozvoj plísní, které mohou být významnou příčinou zhoršení zdravotního stavu. Zejména děti a starší lidé patří mezi nejohroženější skupiny. Jejich organismus se nedokáže tak účinně bránit. Proto je nutné dávat si na plísně pozor a vyvarovat se jich.

Redakce Marianne | 13. 10. 2013

Propagace značky stop-vlhkosti.cz
Marianne.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah

Plísně patří k významným faktorům, které mohou ovlivnit zdraví. Spóry některých plísní jsou významnými alergeny. Mezi další nejčastější onemocnění patří astma a dýchací obtíže, trávicí problémy, bolesti hlavy, podrážděnost očí a nevolnost. Plísně škodí našemu zdraví. Proto je potřeba vytvořit pro ně takové prostředí, kde se nebudou množit a vyvíjet. Důležité je tedy udržet optimální vlhkost.

pripravky

V momentě, kdy plíseň vznikla a potřebujete se jí zbavit, můžete použít CERESIT STOP PLÍSNI. Stačí krátce nastříkat, nechat chvíli působit a následně setřít. Jestliže máte doma vyšší vlhkost, plíseň se po určité době vrátí. Proto je vhodné tento problém řešit pomocí praktického pomocníka CERESIT STOP VLHKOSTI, který pomocí unikátních dvouvrstvých tablet optimalizuje vzdušnou vlhkost až na doporučených 50–60 %. Bílá část tablety je tvořena speciálními krystaly efektivně pohlcujícími nadměrnou vzdušnou vlhkost, kterou sráží v tekutinu a shromažďuje ji v zásobníku přístroje. Modrá část tablety byla vyrobena patentovanou technologií, která účinně neutralizuje pachy v místnosti až o 70 % (prokázáno vědeckými testy). CERESIT STOP VLHKOSTI bez přísunu elektrické energie účinně napomáhá vytvořit v našich obydlích zdravější prostředí.

Ceresit – pro váš zdravý domov.

www.stop-vlhkosti.cz