Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Seznamte se s revolučními novinkami z řady Visionnaire od Lancôme

Hloubková regenerace pleti a její dokonalá výživa – zdánlivě nic složitého. Obojího dosáhnete jen ve dvou krocích a pomocí dvou produktů – peelingu a multikorekčního krému. Zajímá vás víc?

Eliška Vrbová | 13. 03. 2017

Peeling se používá už od padesátých let minulého století a až doposud se od té doby příliš nezměnil. Nyní však Lancôme představuje peeling Visionnaire CrescendoTM, který je dostupný, šetrný a účinný. Tento nový produkt nabízí výhody profesionálního peelingu v prostředí domova, takže i když nemáte čas chodit do kosmetických salónů, o svou pleť se můžete pohodlně postarat doma. S peelingem Visionnaire CrescendoTMpraktickém balení 2v1 je to navíc jednodušší než kdy dřív!

Pravidelné noční používání peelingu podpoří výkon vaší pleti, tedy zmenší póry, zmírní mdlý vzhled, zredukuje jemné vrásky a pleť projasní. K celkové regeneraci dochází už od prvního používání, avšak s naprostou šetrností. Jak tedy Visionnaire CrescendoTM správně používat?

Peelingová kůra je u této novinky rozdělena do dvou fází po čtrnácti nocích. První fáze je spíše rozcvičovací - povrch pleti se zhebčí a připraví, takže je v optimální kondici pro přijetí fáze druhé a dosažení úplných výsledků Visionnaire CrescendoTM. Druhá fáze je tedy posilovací, pleť regeneruje, redukuje příznaky stárnutí a přináší nepřehlédnutelný přirozený jas. Po večerním čištění pleti naneste tři až čtyři dávky peelingu a rovnoměrně je rozetřete po obličeji, přičemž se vyhýbejte oblasti očí a rtů.

Opravdu to funguje!

PO JEDNÉ NOCI: 88 % uživatelek tvrdí: „Moje pleť vypadá svěže.“ (1)

PO 14 NOCÍCH: 90 % uživatelek tvrdí: „Textura mojí pleti se zlepšila.“ (2)

PO 28 NOCÍCH: 92 % uživatelek tvrdí: „Moje pleť vypadá čistě.“ (1)

(1) Samohodnocení - 50 žen

(2) Spotřebitelská studie - IPOP - 8. červenec až 9. srpen

 

3614271415189 VISIONNAIRE CRESCENDO

Peeling Visionnaire CrescendoTM je vhodné používat s produkty s ochranným faktorem, proto doporučujeme zkombinovat Visionnaire CrescendoTM s novinkou z řady Visionnaire - multi-korekční denní krém s SPF20. Tento krém pomáhá při ochraně před výskytem nežádoucích vrásek, ztrátou pružnosti a mdlým vzhledem, tedy faktory, které způsobuje sluneční záření. Jeho lehoučká textura pomáhá korigovat příznaky předčasného stárnutí pleti a chránit před jejich dalším výskytem.

3614271413420 VISIONNAIRE SPF CREAM

Související články