Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Přilákejte slunce s červnovou Marianne

Nová obálka Marianne 2013/6 doslova září sluníčkem. A vlídným optimismem jsou nabité i zbylé stránky. Tentokrát jich je 202!

Redakce Marianne | 24. 05. 2013

Co zajímavého na vás uvnitř červnové Marianne číhá? Klára Mandausová vyzpovídala Vandu Hybnerovou. V jejich poutavém dialogu se tak dozvíte, zda tato atraktivní herečka nějak řeší krizi středního věku nebo proč podle ní muži utíkají za mladšími ženami.

Na straně 46 se dozvíte, že členky našeho týmu šly opět s kůží na trh. Uvidíte zde totiž ženy, které jsou klíčové pro náš život. Produkční Lenka Vítová představí svoji sestru Terezu, editorka Petra Šroubek Pohlová kamarádku Michalu a šéfredaktorka Petra Švecová svoji maminku Marii.

O několik stránek dál už můžete být svědky dalšího rozhovoru. Tentokrát s Eliškou Kaplicky, která se nám svěřila, že nechce být sama.

Ve fashion sekci jsme se zaměřili na proužky a bílé outfity, které podtrhnou krásu vaší snědé pokožky. Abyste se na jarním sluníčku nespálili, připravila pro vás kosmetická redaktorka Soňa Kotulková nejlepší tipy a přípravky na opalování. Přihodila také tipy, jak mít krásný zadeček.

V závěru si pak vyrazíme na dovolenou do Bruselu a také po malebných zákoutích Českého Švýcarska.

Červnová Marianne je opět pěkně nabitá. Už ji máte?