Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Srpnová Marianne je na stáncích!

Na co se můžete těšit?

Ivona Šouralová | 20. 07. 2016

Spisovatelky Radka Třeštíková a Irena Obermannová a moderátorka Nora Fridrichová se v aktuálním čísle zamýšlejí, co pro ně znamená láska a zamilovanost.

Herečka a spoluautorka blogu a knihy Sedmilhářky Marika Šoposká (26) nám v rozhovoru prozradila, jaké je to zkoušet intenzivně novou divadelní hru a přitom se starat o roční dítě. Má to jako mladá maminka v něčem jednodušší? 

Proč je občas lepší ukazovat dětem svou pravou tvář a ne jen tu výchovnou vám v článku Matka, nebo fúrie vysvětlí Anna Kunešová: „Najít rovnováhu není vždycky snadné, navíc aktuálně se člověk musí vyrovnávat s poněkud přestřeleným kultem dítěte – občas to vypadá, že kdo dnem i nocí neřeší blaho svých potomků, je špatný rodič.“ Její postřehy vám možná otevřou oči. 

Ke komu dnes vzhlížíme? A potřebujeme vůbec v dnešní době opravdové autority? Nad tím se pro změnu ve svém článku zamýšlí Klára Mandausová. 

Cindy Crawford, Robin Wright, Gillian Anderson, Steffi Graff... Jak to dělají, že s přibývajícím věkem vypadají stále skvěle, ne-li lépe? Zjišťovali jsme jejich anti-age triky!

A je toho mnohem víc! Novou Marianne si určitě nezapomeňte koupit!