Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Únor bílý, Marianne sílí!

Zbrusu nová únorová Marianne je tady! Najdete v ní krásné módní editorialy a jako vždy také spoustu zajímavých článků a bezva tipů. Už ji máte?

Redakce Marianne | 25. 01. 2013

Na báječných 170 stranách tentokrát objevíte rozhovor Kláry Mandausové s Marthou Issovou. Kromě toho, že jí to v modelech od Lenky Štěpánkové a Chatty velmi sluší, se v něm dočtete, zda to s režisérem Davidem Ondříčkem byla láska na první pohled a zda dceru Františku plánovali.

Žen, které jsou špičkami ve svém oboru, jsme se zeptali, jaké největší chyby v životě udělaly. Jestli se z nich návrhářka Ivana Mentlová nebo Zapálená kuchařka Lenka Požárová poučily, se dozvíte na straně 34.

Věnovali jsme také pozornost fenoménu starší ženy a mladšího muže a párům, které se vyhýbají manželství. Redaktorka Kristýna Mazánková vyzkoušela televizní detox. Jak se jí bez televize dařilo, se dozvíte na straně 36.

Vyzpovídali jsme čtyři velmi úspěšné ženy. Jednou z nich je Veronika Němečková, spolumajitelka našeho oblíbeného obchodu Bella Brutta. Okouzlující fashion story, kterou pro nás nafotil Matúš Tóth, jsme tentokrát věnovali propojení módy a umění. Představíme vám i několik nadčasových kousků, které vám vydrží, jak dlouho budete chtít!

Únorová Marianne je opravdu jedinečná. S kůží na trh tentokrát vyrazily i členky našeho týmu. V sekci věnované kráse vám tak drdol na své hlavě předvedou šéfredaktorka Petra Švecová, redaktorky Soňa Kotulková a Lucie Tomišková a také editorka Petra Šroubek Pohlová.

Únorovou Marianne zkrátka musíte mít! A nebo si ji rovnou předplaťte.