Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Únorová Marianne vám zvedne náladu!

Zbrusu nová Marianne je tady! Najdete v ní krásné módní editorialy, spoustu zajímavých článků, bezva tipů a rozhovorů. Už ji máte?

Redakce Marianne | 23. 01. 2014


Na báječných 162 stranách tentokrát objevíte rozhovor Petry Švecové a Karolíny Kamberské s Medou Mládkovou, který vás přesvědčí o tom, že v životě má smysl dívat se stále dopředu a jít za svým cílem. V rozhovoru s hercem Davidem Prachařem se zase dočtete o tíze rozhodnutí a o manželství. O odvaze je i rozhovor Petry Švecové s režisérem Tomášem Mašínem.

Na straně 44 si pro změnu nalistujte příběhy tří žen, jež zažily svých ‚pět minut slávy‘ – Aleny Mihulové, Magdaleny Bičíkové a Kateřiny Kornové. Ty ve svém životě zazářily na filmových plátnech, ale dnes už se věnují i jiným oborům.

Přečíst si můžete i článek Karolíny Kamberské o zakázané lásce a o tom, co dělat, když toho pravého potkáte až deset let po svatbě. Ujít si nenechte ani článek o závislosti na alkoholu a o ženách, které mu podlehly.

Ženy, které se někdy potýkaly s domácím násilím, si určitě rády přečtou rozhovor s psycholožkou Branislavou Vargovou o tom, jak je těžké, ale zároveň možné uniknout z násilného vztahu.

V okouzlující fashion story, kterou pro nás nafotil Matúš Tóth, jsme se tentokrát věnovali domácímu outfitu, protože slušet by vám to mělo i doma v obýváku. Ukážeme vám, že zkombinovat se dá zdánlivě nekombinovatelné – jako třeba župánek a ležérní kostýmek. Milovnicím spodního prádla nabídneme spoustu tipů na sexy prádlo nejrůznějších barev i materiálů.

Únorová Marianne je opravdu jedinečná – takže ji zkrátka musíte mít! Anebo si ji rovnou předplaťte.

V prodeji od 23. ledna 2014