Šok, stud, porozumění, nadšení, touha dozvědět se více. Vaše emoce se budou střídat jak při jízdě na horské dráze.
Promotion

Fanoušci internetové televize Netflix určitě nepřehlédli, že v kolonce "Trending Now" jim přibyla novinka - The Goop Lab by Gwyneth Paltrow.

Mini série odkazuje na již dlouho existující server The Goop, který založila hollywoodská hvězda, Gwyneth Paltrow, v touze dělat něco jiného, než se "pouze líbat s Mattem Damonem na obrazovce". Goop řeší témata, kterých se jiná média drží při zemi, jako je spiritualita, otevřená sexualita, mentální zdraví, ale i skvělé tipy na wellness, detox, zdravý životní styl, cestování. Goop má prostě vše! 

Podobnost s vulvou čistě náhodná

Jestliže vám tyto nádherně vykvetlé růže připomínají ženský pohlavní orgán, nemýlíte se. 

jdskjskjfskl
Gwyneth Paltrow

Jeden z dílu je právě tomuto orgánu věnovaný. Koučka Betty Dodson učí ženy milovat samy sebe, své tělo a dosáhnout orgasmu. Není divu, že povídání si o tom na kameru přimělo Gwyneth se začervenat... a to je jako herečka zvyklá na ledacos!

sdslkflskf
Betty Dodson vlevo

Kromě toho, že dostanete návod, jak milovat své tělo navíc zjistíte, že psychedelika mohou pomoci při silných depresích a traumatech a otužování odbourává psychickou nerovnováhu. Gwyneth sklízí úspěchy i kritiku... na jakou stranu se přikloníte vy?

Promotion