13. května jsme oslavili Den matek. Na své maminky nezapomněly ani hollywoodské hvězdy. Jak den strávily a co vzkázaly svým maminkám?
Promotion

Na svém instagramu se pochlubila svou maminkou třeba Jennifer Lopez, Rihanna nebo Gigi Hadid. K fotce jim napsaly dojemná přání. A nejen jim. Krásný den matek popřály všem ženám po celém světe, které svůj život zasvětily péči o své děti.

A jak jste si tento den užily vy?

Jennifer Lopez

Pod fotkou své mamince vzkazuje, že svou energií rozzáří každé místo, kde se objeví. Dále děkuje, že je její maminkou a za to, že jí vždy přiměje věřit, že dokáže vše, co chce.

Emily Ratajkowski

Modelka v komentáři své mamince přeje krásný den matek. Vzkazuje, že je její žena číslo 1 a že láska k ní je ta nejmagičtější věc v celém vesmíru.

Kristin Davis

Kristin dostala ke Dni matek ručně vyráběné srdce se vzkazem.

Rihanna

Rihanna se svou maminkou o níž píše, že je překrásná, silná a pokorná. Děkuje všem maminkám a oceňuje jejich práci, kterou pro nás dělají.

Gigi Hadid

I Gigi Hadid popřála své mamince krásný svátek matek. A teď už víme, po kom je modelka tak krásná.

Kim Catrall

Na svou maminku nezapomněla ani seriálová Samantha.

Jessica Alba

Jessica Alba píše o mateřství jako o té nejlepší a zároveň nejtěžší věci na světe. Uvědomuje si, že její desetiletá dcera už jí nepotřebuje tak, jako když byla menší, a tak připomíná, abychom si užívaly každičkou chvilku se svými dětmi.

View this post on Instagram

Motherhood: it’s a doozy, isn’t it? Your world gets turned completely upside down. Everything you thought you knew about what was important is no longer. And all the things you once took for granted — like sleep, and sitting down to eat an actual meal — become the greatest luxuries. Little people change you. To love and need someone that much and have them love and need you just as much…it’s the best and hardest and most heartbreaking thing there is. I still can’t believe it, but my oldest baby is almost 10 years old. And you know what? She doesn’t need me in the same ways she once did. There goes that heartbreak again…but it’s true. The time we have with our little ones when they’re actually little is so fleeting. And it’s a reminder for me to be present and cherish every messy moment. Every tantrum, every tired cry, every bit of these days that sometimes feel like they’ll never end. Because the truth is, they will. As a first-time mother, I was still learning about this person I had become. And I felt like everything had to be just perfect. But these days, I’m ok if my baby cries a little bit…because I know he’ll be ok. And so what if the dishes pile up in the sink…and if my living room looks nothing like the Instagram post five seconds after I take the picture. It’s all ok. This Mother’s Day (and really, every day), I want to thank you for trusting us @honest to be a part of your journey. And I want to let you know that even if it doesn’t always feel like it, you’ve got this. It’s not gonna be perfect. But you’re an amazing mama. And that’s everything. xo. 😘❤️✨

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Drew Barrymore

Herečka zveřejnila dva roky starou fotku s komentářem, že se všichni tři za ta léta změnili, ale jejich láska zesílila.

Nicole Kidman

Nicole Kidman strávila Den matek se svou maminkou a dětmi.

Promotion