Přípravy Svatby Marianne, kterou vyhrál sympatický pár z z Ústí nad Labem, jsou v plném proudu. Podívejte se do zákulisí jedné z nejpříjemnějších předsvatebních povinností - výběr svatebních šatů!

Výherce soutěže o pohádkovou svatbu už znáte (více zde). Nyní s námi můžete být u příprav, od hledání svatebních šatů přes výběr snubních prstýnků až po zkoušku svatebního make-upu a účesu. 

"Jaké budu mít svatební šaty?" je z prvních otázek, kterou si položí každá žena, která se bude vdávat. Hledáním těch pravých většinou začínají všechny svatební přípravy. Proto naše cesta vedla do svatebním salonu Nuance, kde jsme se sešly s naší nevěstou Klárou, její sestrou Veronikou a jejich maminkou, která nesměla u tak důležité události chybět. 

Majitelka salonu Vladimíra Blažková dobře ví, že jedna z nejhorších věcí při výběru svatebních šatů je vyzkoušet jich co nejvíce. Proto nám pomohla vybrat několik šatů, které odpovídaly představám nevěsty. 

Správný předvýběr vám může ušetřit spoustu času a nejistoty. Příliš mnoho možností vede k příliš mnoha otázkám. Nevěsta se pak v rozhodovacím procesu ztratí a nemusí své vysněné šaty najít vůbec. Důležité je vědět přesně, co chce a nechce. Ať už je to silueta, styl, střih nebo materiál

Klára své svatební šaty našla! Co myslíte, jsou to některé z těch v naší galerii, nebo si je ještě necháváme pro sebe? V každém případě to byl úspěšný den a všichni se shodli, že to jsou ty pravé. 

Příště už se k nám přidá i ženich Jirka, kterému budeme hledat perfektní oblek a společně s Klárou si vyberou snubní prstýnky. 

ČTĚTE TAKÉ: Královská svatba: Jaké svatební šaty oblékne Meghan Markle?

Promotion