Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

9 nejlepších paletek pro ty nejkrásnější oční stíny

Paletky s očními stíny jsou jednou z nejlepších investicí v oblasti líčení. Nabízejí spoustu různých kombinací, můžete vytvářet pokaždé jinak laděný oční make-up a hrát si s vrstvením nejrůznějších tónů pro dosažení kouřového efektu. Vybrali jsme pro vás devět paletek, s nimiž letos v létě vytvoříte ty nejkrásnější oční stíny.

Eliška Vrbová | 10. 07. 2017

Přemýšlíte, zda se vám do paletky vyplatí investovat? Zkuste si spočítat cenu, jakou byste dala za jednotlivě zakoupené stíny a porovnejte ji s cenou paletky - téměř vždy vyjde levněji než samostatné stíny.

Jestli váháte, jaká by pro vás byla ta pravá, zvolte takovou, kde bude dostatek odstínů jak na denní, tak večerní líčení. Také je důležité si vybrat mezi matnými a třpytivými stíny.

My jsme pro vás z našeho e-shopu vybrali devět vůbec nejlépe hodnocených paletek od těch nejprestižnějších značek. Najdete zde tedy například 5 Couleurs Designer od DioraCouture Palette od Yves Saint LaurentaAmber Times Nine od MAC, Eye Color Quad od Toma Forda nebo také legendární NAKED2 od Urban Decay, tentokrát však v ekonomičtější zmenšené verzi.

Tak už máte vybráno?