Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Beauty trendy z přehlídek: Vínová pohádka o probdělé noci

Na podzim vrstvíme! Řeč není o oblečení, ale o make-upu. Nebojte se a přidávejte ho, jak je libo. Tuto sezonu je to žádoucí!

Markéta Vörös | 10. 11. 2017

1. Neonové řasy

Ne, tohle není archivní fotka z osmdesátých let. Neonové řasy ve všech možných barvách jsou žhavým trendem pro podzim a zimu, i když my v redakci je spíš necháme na léto. Ať už se rozhodnete pro fialové, oranžové či růžové, s neonovým odstínem nešlápnete vedle.

Pucci
Emilio Pucci/IMAXTree

2. Zpátky do pohádky

Hlavní vizážista přehlídky Ellie Saab Tom Pecheaux se nechal inspirovat pohádkovým baletem Giselle. Na očích modelek dominuje tmavý stín navrch okořeněný barevnými třpytkami. Jestli jste přemýšlely, jak oslnit kolegy na vánočním večírku, tak toto je zaručený tip!

Ellie Saab/IMAXTree
Ellie Saab/IMAXTree
Ellie Saab/IMAXTree
Ellie Saab/IMAXTree

3. Vínová, jak má být

S podzimem už každoročně odkládáme korálové a růžové rtěnky a saháme po těch temných. Oblečte vaše rty do sametových odstínů vínové a čokoládově hnědé. Překvapí vás, jak skvěle budete vypadat, když vynecháte řasenku. Věřte nám! Méně je skoro vždycky více.

Rahul Mishra
Rahul Mishra/IMAXTree

4. Lekce geometrie

Chcete zkusit něco nového a nebojíte se experimentovat? Pak vás bude bavit look z módní přehlídky Prabal Gurung. Fantazii se meze nekladou a třeba v sobě najdete zalíbení pro geometrii, kterou jste na škole nemohla vystát.

p
Prabal Gurung/IMAXTree
produkt
Prabal Gurung/IMAXTree

5. Probdělá noc

Vzpomínáte si na dobu, kdy Avril Lavigne plnila přední příčky hitparád? A pamatujete si na její ikonické černé linky, rozpité pod očima tak, jakoby absolvovala nikdy nekončící večírek? Na rozdíl od Avril jsou zpět! Přehlídka Chloé nás vrátila do roku 2003 a v hlavě nám pořád dokola hraje Complicated.

Chloé
Chloé/IMAXTree

6. Studená válka

Byly doby, kdy bychom studené oční stíny nevyměnily za nic na světě. Všechny jsme je nosily. Časy se mění a naši kosmetickou výbavu ovládly teplé odstíny, od oranžové přes červenou až po bordó. A my jsme pro. Dokáží skvěle podtrhnout jakoukoli barvu očí a v kombinaci s tmavými rty vypadají opravdu luxusně!

JJ
JJ JS Lee/IMAXTree
Mohapatra
Mohapatra/IMAXTree