Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Cate Blanchett (nejen) o ženách. Proč se stala ambasadorkou vůně Sì od Armaniho?

Je slavná, krásná a úspěšná. Současně je proslulá svými úvahami nad různými podobami úspěchu a silnými ženami. Cate Blanchett známe všechny a neznáme nikoho, kdo by ji nemiloval. Jaká je její životní inspirace? A co podle ní znamená ženskost a feminismus? Na tyhle a další otázky hledala odpovědi v rámci natáčení propagačního videa k proslulé kolekci vůní.

„Myslím si, že intenzita je naprosto nezbytná pro to, kým a čím jako ženy jsme. Výzvou pro nás ženy je, jak v nás tuhle osobitou intenzitu odemknout. Když se nám to podaří, myslím si, že jsme nezastavitelné”. To jsou silná slova známé australské herečky a režisérky, držitelky dvou Oscarů, dvou cen Britské akademie a tří Zlatých glóbů. Cate, jak je jí přezdíváno, je už od roku 2018 tváří parfémů Sì a globální ambasadorkou značky Armani.

Synergie jedinečnosti 

Cate Blanchett je obdivovaná nejen pro svoje umělecké nadání a krásu, ale také vyniká svou osobitostí. Vždyť role, které ztvárňuje, jsou samy o sobě velmi specifické. Vzpomeňte si například na elfí královnu Galadriel z Pána prstenů. Není divu, že se spojila právě s Giorgio Armani a jeho novou božskou vůní Sì Eau de Parfum Intense, kterou pro nás slavná herečka úžasně vystihuje. Už jste ji vyzkoušely? 

Info ikona
Armani

Jaká jsou „Sì" Cate Blanchett? 

„Jeanette Winterson, která je neobyčejnou spisovatelkou, v jedné ze svých knih napsala, že to, co riskujete, symbolizuje, čeho si nejvíc vážíte. Myslím si, že jedno z největších ano, které můžete říct, je ano lásce a soucitu vůči ostatním lidem”.

Myslím, že my ženy na sebe často tlačíme, abychom našly všechny odpovědi. Víte, když jste jediná žena v místnosti, říkáte si: Tady nemůžu selhat". Takže se často vydáte bezpečnou cestou. Ale to nejodvážnější, co můžeme udělat, je věřit si a pokračovat".

DNA opravdového feminismu pro slavnou herečku představuje hlavně smysl pro rovnost a začlenění. „Myslím, že je důležité říct ano rozmanitosti, změně, budoucnosti, optimismu a také naději”. Maestro Giorgio Armani si ženu představuje jako silnou, odvážnou, okouzlující a svobodnou osobnost. Právě to mu bylo inspirací k vytvoření jeho slavné kolekce vůní Sì Eau de Parfum Intense. Proslulá vůně s sebou nese také etickou hodnotu. Slyšely jste o programu Solidarity Sourcing? 

Kolekce Sì

Kolekce Sì je nyní s představením Sì Eau de Parfum Intense tvořena pěti význačnými vůněmi, které ztělesňují různé aspekty vize ženskosti: Sì EAU DE PARFUM FIORI, Sì EAU DE PARFUM, Sì EAU DE PARFUM INTENSE, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM INTENSE.

Etické cítění je styl. Část ingrediencí, které tvoří nezaměnitelný parfém, jsou získávány etickou a šetrnou cestou. Co to znamená? Vanilka Sì Eau de Parfum Intense je získávána z chráněné oblasti Loky Manambato na Madagaskaru ve spolupráci s místní neziskovou organizací. Tento způsob získávání ingrediencí souvisí s iniciativou Giorgio Armani v rámci vlastního společensky odpovědného programu Solidarity Sourcing. 

Související články

Krása
4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem

4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem

Krása
Ani Francie ani neutrální barvy: Manikúru v létě 2024 ovládne velmi zábavný trend

Ani Francie ani neutrální barvy: Manikúru v létě 2024 ovládne velmi zábavný trend

Krása
Jak poznáte, že váš SPF krém opravdu funguje? Stačí se zaměřit na jeden faktor

Jak poznáte, že váš SPF krém opravdu funguje? Stačí se zaměřit na jeden faktor

Krása
Nejkrásnější pedikúra pro léto 2024: Barvy, které budou v sandálkách vypadat perfektně

Nejkrásnější pedikúra pro léto 2024: Barvy, které budou v sandálkách vypadat perfektně