Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Červená rtěnka do každé kabelky... tohle jsou naši favorité!

Rudou rtěnku milují ženy odněpaměti a není se čemu divit. Díky ní se prostě cítíme sebevědomě a sexy! Svěříme se vám, které zbožňujeme my v redakci...

Markéta Vörös | 27. 05. 2019

Klára McMahon - produkční & back office manager

Červená rtěnka, kterou mám vždy v kabelce je Burt's Bees Lipstick odstín Scarlet Soaked. Svou první Burt's Bees rtěnku jsem si koupila v New Yorku, protože u nás není bohužel k sehnání a vydržela mi neskutečně dlouho. Je krémová, krásně pigmentovaná a díky přidaným olejům a vosku hydratuje a drží. Bohužel není neslíbatelná, ale chutná docela dobře! (smích)

djfdjfdslkfj

 

Eliška Vrbová - módní redaktorka

V poslední době jsem si zamilovala gelovou červenou rtěnku od Shiseido v odstínu 221 Code Red. Díky užšímu tvaru se pohodlně nanáší. Po nanesení se mírně zmatní, ale rozhodně nevysušuje. Navíc vydrží přes pití i jídlo, což je u výrazných rtěnek vlastnost, kterou ocení každá z nás.

djldkjkldgj

 

 

Markéta Žižková - kosmetická redaktorka

Rtěnky miluju a ty rudé obzvlášť. Moje volba ale bez přemýšlení padla na novinku od By Kilian v odstínu Prohibited Matte Rouge. Neskutečně božsky voní, na rtech vydrží hodiny bez toho, aniž by potřebovala upravit a její dekadentní obal prostě chcete vlastnit! Seženete ji exkluzivně v Ingredients Store. 

hldsjksdjgk

 

Eva Kadavá - lifestyle redaktorka

Myslím, že nepatřím mezi marnivé ženy, ale ani já nejsem občas ušetřena rozmařilosti. Přesně tou je rudá rtěnka Rouge G v odstínu 25 od Guerlain, které můžete přiřadit nejrůznější obaly. Ten můj je imitací hadí kůže (pozor, nikdy v životě bych neublížila mouše, natož hadovi) a skrývá v sobě i praktické zrcátko. Takže už nikdy rudé otisky na zubech!

dfodsgdjk

 

Monika Mudranincová - šéfredaktorka

Ultra rouge 777 Dior. Dokonalá. Neslíbatelná. Zářivá. Víc si od rtěnky nemůžu přát!

dhdfisd

 

Karolína Kopecká - online editorka

V kabelce mám vždy matující tekutou rtěnku od značky Yves Saint Laurent v odstínu 01 Rouge TatouageRáda ji nosím i s nenalíčenýma očima.

jdflsdkjklds