Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Červená rtěnka po celý den? Vizážistka hollywoodských celebrit vám poradí, jak na to!

Rudá rtěnka je v dnešní době must-have doplněk každé moderní ženy, která se nebojí dát najevo svůj názor. Aby červené rty vypadaly luxusně a svůdně, je třeba příprav.

Promotion
Markéta Vörös | 1. 03. 2019

Ráno si pečlivě natřete rty svou oblíbenou rtěnkou a vyrazíte na pracovní brunch, na kterém si pochutnáte na vejcích benedikt s luxusní holandskou omáčkou - potenciálním ničitelem rtěnky číslo jedna. Následované ničitelem číslo dva, jakýmkoliv nápojem, který nejen že smyje barvu z vašich rtů, ale zanechá důkazní materiál na místním hrnku. A to je teprve ráno... 

sjdksdjfj

Vizážistka hollywoodských hvězd, Pati Dubroff ví, jak na to. Do jejích rukou se svěřuje Priyanka Chopra, Dakota Johnson, Margott Robbie, Charlize Theron a mnoho dalších.

1. Balzám na rty

Nedává ho těsně před aplikací rtěnky, ale klidně hodinu před samotným líčením. Doporučuje lehkou texturu, která se doslova vcucne do rtů.

2. Peeling

Zbavit se kůže, která se nezvlhčila je důležité, následně by vám mohla dělat na rtech paseku. Vezměte si na pomoc cukrový peeling a starý kartáček na rty, jemně exfoliujte.

kjkjkjkj
Dakota Johnson

3. Základní vrstva

Jakmile jsou rty očištěné, aplikuje první vrstvu přímo na rty. Prstem lehce vetřete do rtů tak, aby barva byla opravdu všude. 

4. Konturka

Aby rtěnka držela na svém místě, je třeba ji ukotvit pomocí konturovací tužky ve stejném odstínu. Obtáhněte kontury a vyplňte rty pomocí tužky přes již aplikovanou rtěnku. 

sdkksjfksjf
Margot Robbie

5. Druhý nátěr

Opět zopakujte krok číslo jedna a aplikujte rtěnku napřímo na rty, vezměte papírový ubrousek a lehce otřete. Těchto pět kroků doporučuje Patti opakovat ideálně dvakrát, třikrát za sebou, aby se barva dostatečně uzamkla na rtech.

6. Finální poprašek

Až budete mít hotovo, dopřejte vašim rtům lehké poprášení pudrem okolo kontur. Voilá!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion