Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Decolt Day 2024: Začátek cesty k vašemu snu o dokonalém dekoltu

Info ikona
ženské tělo

Uvažuje o úpravě poprsí? Zapište si do diářů datum 14. dubna a přijďte na akci Perfect Clinic Decolt Day. Jde o jedinečnou možnost získat zvýhodněnou cenu společně s přednostním termínem konzultace i operace u špičkových lékařů renomované kliniky. Letošní Decolt Day se koná v neděli 14. 4. 2024 od 10 do 17 hodin na pražské pobočce Perfect Clinic – Kartouzská 10, Praha 5. 

Promotion | 15. 03. 2024

Život každé ženy se může dostat do fáze, že z nějakého důvodu začne uvažovat o úpravě prsou. Decolt Day je ideální příležitostí pro ženy, které mají zájem o zákroky zvětšení prsou a zvětšení prsou s modelací.  

Jestliže toužíte po plném dekoltu a vaše přírodní poprsí je spíše menší velikosti, bude pro vás vhodná pouze augmentace – u té se prsa zvětší za pomocí prsních implantátů. Modelace prsou s implantáty se provádí u většího poklesu prsů nebo výrazné asymetrie. Tímto zákrokem dosáhnete zpevnění a pozdvižení prsou a současně zvětšení jejich objemu.  

Výběr vhodného zákroku se posuzuje vždy individuálně, a proto je tu Decolt Day! Na této akci budete mít po celý den k dispozici mistry v oboru plastické chirurgie, kteří vám pomohou vybrat správný zákrok, velikost i typ implantátu k naplnění vašich představ. 

Info ikona
konzultace

Hlavním pilířem Decolt Day jsou bezplatné konzultace, během kterých máte přímý přístup k nejlepším plastickým chirurgům v oboru. Tyto konzultace jsou jedinečnou příležitostí získat odborné rady přímo od zkušených specialistů, kteří jsou připraveni poradit s výběrem nejvhodnějšího zákroku a implantátů, aby byly splněny individuální potřeby a přání každé z vás. Klientky mají také možnost "osahat si" prsní implantáty, což jim umožní lépe porozumět možnostem, které mají k dispozici, a zároveň získat odpovědi na všechny otázky, které je v této souvislosti napadají.

Info ikona
Perfect Clinic

Mezi neméně lákavou součást Decolt Day patří také zvýhodněná nabídka. Na všechny zákroky, které se provádějí od 1. 6. – 31. 8. 2024, dostanete 10 % slevu. K tomu je každé klientce, ktera využije tuto příležitost, poskytnuta pooperační kompresivní podprsenka Lipoelastic zcela zdarma. Tento dárek znamená finanční úsporu a urychluje proces úspěšné rekonvalescence. O kompresivním prádle v tento den probíhají také odborné prezentace, jež nabízí cenné informace o významu a výhodách používání kompresivního prádla po operaci, což hraje velmi důležitou roli v dosažení nejlepších možných výsledků a rychlému návratu k běžnému životu.

Info ikona
Perfect Clinic

Zábava a vzdělání jdou na Decolt Day ruku v ruce, což je zřetelné i z komentovaných prohlídek estetického centra. Tyto prohlídky poskytují hlubší vhled do světa estetické medicíny, umožňují účastníkům lépe pochopit, co všechno moderní plastická chirurgie nabízí, a také si můžete prohlédnout prostory kliniky.

Info ikona
plastičtí chirurgové

Odborný tým lékařů

V rámci letošního ročníku budou konzultovat plastičtí chirurgové:  

MUDr. Roman Kufa, MUDr. Zdeněk Pros, MUDr. Lukáš Frajer, MUDr. Jakub Miletín, Ph.D., MUDr. Jiří Paděra, MUDr. Ondřej Šedivý, MUDr. Jiří Ferra a MUDr. Pavel Coufal.

Více informací se dozvíte na perfectclinic.cz 

Proměny prsou v Perfect Clinic
Měření