Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Domácí fitness pro pevnější a zářivější pleť!

Info ikona
FOREO

Technologie mikroproudu představuje zcela revoluční záležitost. Pomocí speciálních pulzů dokáže eliminovat vrásky, mazat kruhy pod očima a posilovat svaly v obličeji, díky čemuž bude pleť nádherně pevná a zářivá! Že vám to zavání tréninkem? S mikroproudovým přístrojem BEAR od FOREO vás ale žádný dril rozhodně nečeká!

Promotion | 17. 09. 2021

Pleťový masážní přístroj BEAR od FOREO profesionálně napíná a zpevňuje pokožku, tvaruje pomalu uvadající kontury, zkrátka poskytuje profesionální ošetření. Akorát s tím rozdílem, že vy přitom nemusíte dělat vůbec nic. Stačí vzít geniální přístroj do ruky, uvelebit se na pohovce a začít se oddávat slastným výbojům.

Info ikona
Pleťový masážní přístroj BEAR od FOREO

Dobrodružné SCI-FI? Ne, zcela bezpečná realita!

Máte strach, že si výbojným zkrášlováním nechtěně ublížíte? Ne! Součástí tónujícího pleťového přístroje FOREO BEAR pro zářivější a pevnější pleť je patentovaný Anti-Shock System, který z téhle věcičky ve tvaru roztomilého medvídka činí nejbezpečnější pleťové mikroproudové zařízení na světě! Pokročilé senzory  přesně 100 x za sekundu měří odolnost pokožky vůči elektrickým výbojům a automaticky upravují jejich intenzitu tak, aby bylo eliminováno jakékoliv riziko nepohodlí. A když chcete mít situaci ještě víc pod kontrolou: Intenzitu mikroproudu můžete sama upravit —pouhým stisknutím tlačítka. Výběr preferované intenzity mikroproudu můžete učinit také pomocí aplikace FOREO For You. A proč byste měla chtít vyšší intenzitu? Protože přináší lepší efekt.

Info ikona
Tónující pleťový přístroj FOREO BEAR pro zářivější a pevnější pleť

Tajemství mikroproudu

Mikroproud podporuje produkci nukleotidu ATP, který má klíčový vliv na správné fungování buněk včetně strukturálních proteinů, jakými jsou elastin a kolagen. Kolagen je hlavní bílkovinou, kterou lidské tělo používá k budování svalové hmoty. Zařízení FOREO BEAR využívá dvě sféry mikroprocesu, které směrují energii přímo do pokožky: Středně velký povrch masážních koulí umožňuje ošetření větších ploch, ale cílí i na ty nejjemnější linie. Při použití mikroproudu se kožní buňky doslova rozplynou, aby mohly následně zesílit. Jde vlastně o obdobný princip, jako když posilujete. A zlepšení stavu? Nastává jak ve svrchních, tak i v hlubších vrstvách pokožky!

Info ikona
Mikroproudové zařízení FOREO BEAR pro domácí pleťové fitness

Co ještě mikroproudové zařízení FOREO BEAR pro domácí pleťové fitness umí?

Při zacílení na oblasti náchylné k vráskám pomáhají uvolnit body svalového napětí obličeje a vyhladit vzhled jemných linií a vrásek. Zároveň podporují cirkulaci krve, snižují otoky a tmavé kruhy pod očima a zlepšují vstřebatelnost pečujících přípravků. Zkrátka multifunkční vynález.

Jak často FOREO BEAR používat?

Klidně každý den — ráno, nebo večer. Interval 24 hodin ale dodržte, pleť tak získá prostor na regeneraci. Tip na ještě úžasnější výsledky? Ještě před ošetřením mikroproudem na vyčištěnou pleť naneste sérum na vodní bázi, které je vhodné kombinovat s mikroproudovými zařízeními (třeba SERUM SERUM SERUM od FOREO). A domácí fitness může začít!