Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Domácí SOS pomocníci. Tyhle triky musíte vyzkoušet!

Svátky jsou tu a vy jste nestihla zajít ke svému kadeřníkovi? Pokud vaše vlasy potřebují okamžitou péči, máme pro vás super tipy. A budete k tomu potřebovat jen pár ingrediencí...

Promotion
Markéta Vörös | 21. 12. 2017

Jestliže jste se neobjednala s dostatečným předstihem do svého oblíbeného salonu, tak už máte s největší pravděpodobností smůlu.

Nebojte, my pro vás máme řešení. Sice jen krátkodobé, ale zábavné. A tady se budou hodit zásoby ze spíže. Vyzkoušet můžete domácí masky, stejně jako tónující barvy na vlasy. Zde jsou naši favorité, které "uvaříte" doma v kuchyni...

hfdshfknv

Mdlá barva

Brunetky, vsaďte na kávu. Propláchněte vlasy silným výluhem a nechte nějakou dobu působit, poté dobře smyjte. Stejný postup zvolí rudovlásky i blondýnky. Na zrzavé vlasy pomůže výluh z brusinek a blond vlasy budou více než spokojené v lázni ze šampaňského. 

Lesk, jako blesk

Tato maska na vlasy zaručí, že vlasy budou lesklé a pevné. Dvě nejdůležitější ingredience v jakýchkoliv maskách jsou proteiny a hydratační složka. Doma si pomůžete dvojkombinací - vejcem a kokosovým olejem! Smíchejte obojí dohromady a dejte na třicet sekund zahřát do mikrovlnky. Aplikujte na vlhké vlasy alespoň na patnáct minut a následně umyjte šamponem. 

Pro husté vlasy

Vědela jste, že dýně jsou nabité draslíkem? Ten je důležitým proteinem, který podporuje růst vlasů. Vytvořte si z dýně výživnou masku, nebudete litovat.

Co na něj potřebujete?

2 hrnky dýně (nakrájené a uvařené)

1 čajová lžička kokosového oleje

1 čajová lžička medu

1 čajová lžička bílého jogurtu

Postup:

V kuchyňském robotu vytvořte pyré z dýně a jogurtu. Přidejte kokosový olej a med a ujistěte se, že máte vše do hladka rozmixované.

Směs aplikujte na vlhké vlasy a nechte působit minimálně patnáct minut. Ideální by bylo použít plastovou čepici, pod kterou vlasy skryjete. Důkladně umyjte šamponem a kondicionerem a upravte tak, jak jste zvyklá.

Masky se samozřejmě nevyrovnají profesionálním produktům ze salonů, ale když nemáte zrovna žádnou po ruce, je zábavné si jednu takovou vytvořit! 

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion