Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Lámou se vám vlasy? Zbavte je těžkých (o)kovů!

Info ikona
Metal Detox Loreal

Místo abyste se pyšnila dlouhou hřívou, řešíte celkem nepříjemné dilema, jestli své křehké vlasy nechat dál trpět, nebo je nechat u kadeřnice šmiknout? Tohle už naštěstí není třeba, protože světlo světa spatřila nová regenerační vlasová řada Metal Detox od L’Oréal Professionnel.

Promotion | 19. 08. 2021

Příčin, proč vaše vlasy přišly o svoji zářnou pevnost, může být mnoho. Od každodenního stresu přes deficit vitaminů až po probíhající hormonalní změny. Ovšem tou nejpravděpodobnější, která vás nejspíš překvapí, je nevhodné složení vaší kohoutkové vody. Jinými slovy, čirá tekutina, jíž své oblíbené přípravky při pravidelném mytí oplachujete, velmi pravděpodobně obsahuje kovy, které se pak dostávají dovnitř vlasového vlákna.

Jak se dostávají kovy do vody?

„Důvodem jejich přítomnosti ve vodě je ero­ze, kterou voda způsobuje na vodovodním potrubí. S každým mytím se pak tyto částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Navíc obecně platí, že čím větší je poréznost vlasu, tím větší množství kovů do vlasu pronikne. Vlasové vlákno se totiž chová jako houba,” vysvětluje kadeřnice Andrea Josková, ambasadorka značky L’Oréal Professio­nnel a dodává: „Bohužel při všech barvicích procesech, ať už jde o klasické barvení, balayage, nebo jiný druh zesvětlování, reagují kovy (ob­zvlášť měď) s oxi­dantem.”

Info ikona
Regenerační a pročišťující vlasová řada METAL DETOX

 

Síla vlasové řady Metal Detox od L’Oréal Professionnel

Základem této revoluční vlasové kosmetiky, kterou vyvinuly laboratoře značky L’Oréal Professionnel, se stal speciální protokol s molekulou Glicoamine. Tato molekula je dostatečně malá a silná zároveň, aby správně působila na kovy uvnitř vlasu, a tak vlas od nežádoucích kovů vyčistila. Jde o zcela revoluční technologii a mnohonásobně patentovanou inovaci, jejíž výsledky jsou vidět okamžitě. Během používání se pak riziko dalšího lámání sníží o 87 %.

Jak Metal Detox funguje? Ve třech krocích!

„Rozhodně dopo­ručuji navštívit profesionální salon, kde poskytnou vašim vlasům profesionální péči. Nejprve vám zkušený proškolený kadeřník aplikuje pří­pravnou péči Metal Detox spolu se službou barvení, balayage nebo melírování, která nežádoucí částice ve vlasech neutralizuje. Následně nanese pročišťující šampon Metal Detox, který z vlasů nahromaděné kovy, zejména měď, odstraní. A ve třetím kroku dochází k aplikaci masky nebo péče, která ochrání před dalším ukládáním částic,” uzavírá uznávaná kadeřnice a majitelka Salonu Andrea Josková. Profesionální ošetření s názvem Metal Detox, stejně jako další produkty pro domácí péči, pořídíte v kadeřnických salonech L’Oréal Professionnel. Který bude pro vás tím nejbližším? Najít ho můžete tady.

Info ikona
Andrea Josková