Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Nechte se políbit, ale jen zlehka

Info ikona

Je to opravdu tady. Zima přišla a pokud nepatříte k těm šťastlivcům, kteří vyráží za teplem do exotiky, budou se vám hodit následující rady. Abyste v zimě nebyli jako ředitelé vápenky, naučte se pracovat s bronzem. Ukážeme vám, jak na to!

Promotion
Markéta Vörös | 29. 11. 2017

V mžiku totiž budete vypadat, jako byste se zrovna vrátili z dovolené v Karibiku.

ddd

Vyberte si texturu

Pokud jste začátečník, zvolte pudrový bronzer. Bude se vám s ním pracovat mnohem lépe než s krémovým. Finální efekt je také přirozenější v porovnání s krémovou texturou.

Přidejte trochu barvy

Vyberte správný odstín. To je dle mého názoru ten nejzásadnější krok.

Pokud si nejste jisti, po kterém odstínu sáhnout, vezměte dva a přiložte si je k hrudníku. Vždy zvolte ten, který koresponduje s vaším podtónem kůže. Ideální bronzující pudr by měl být maximálně o dva tóny tmavší, jinak hrozí riziko, že vaše tváře budou vypadat jako špinavé.

Jestliže je vaše pleť bledá jako len, sáhněte, raději než po bronzeru, po tvářence v nude odstínu. Někdy funguje dobře i trocha broskvové. Řekněme si to upřímně, s tak světlou pletí se nikdo neopaluje do krásné karamelové barvy, a proto bronzer bude působit extrémně nepřirozeně. Tvářenka naproti tomu dodá vaší tváři barvu a hlavně přirozený vzhled.

ss

Sáhněte po správném štětci

Tady platí čím větší, tím lepší. Nevhodné jsou všechny štětce, které jsou hustě lepené – produktu naberou více a my se řídíme zlatým pravidlem „Méně je více“.

Jen tam, kde vás políbí slunce

Co je tím vlastně myšleno? Aplikujte bronzer jen na vystouplá místa, na která běžně dopadají sluneční paprsky – lícní kosti, nos, čelo. Nikoli přes celý obličej! Barbadoské krásky to z nás opravdu neudělá, naopak.

aaa

Vždy do trojky

Další zlaté pravidlo: Nanášejte produkt do takzvané trojky – čelo, přes lícní kosti až na čelist. Začněte s trochou pudru a postupně přidávejte, až dosáhnete přirozeného opáleného vzhledu. Nakonec přejeďte štětcem zlehka nos. Pokud budeme mít, dámy, na sobě halenku s výstřihem, nezapomeňte na dekolt a krk.

ss

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion