Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nejlepší bojovníci proti černým tečkám

Nevzhledné černé tečky nejsou pouze záležitostí náctiletých slečen, potrápit nás mohou v jakémkoli věku. Naštěstí víme, jak s nimi jednoduše a rychle zatočit!

Markéta Vörös | 14. 09. 2019

Slupovací černá maska od Sephora je vyrobená z 89 % z ingrediencí přírodního původu, obsahuje kyselinu glykolovou a aloe vera, díky kterým redukuje počet černých teček. Lehce se odstraňuje a pleť zanechává příjemně matnou, nevysušuje a zbavuje ji opravdu viditelně černých teček.

dsljfksjfa
Slupovací maska na černé tečky, Sephora Colection, 50ml, 290 Kč

 

Detoxikační krém Nivea s obsahem černé rýže, zeleného čaje a přírodních jílů si hravě poradí s ucpanými póry. Můžete ho používat třemi různými způsoby. Jak funguje? Jako čisticí krém, který odstraňuje z pleti nečistoty a působí protizánětlivě. Peeling, jež uvolňuje póry a odstraňuje z pleti odumřelé kožní buňky a v neposlední řadě jako masku. Ta pleť zmatňuje a vyhlazuje. Vyzkoušejte všechny!

dfjpsfdjgjdlk
Detoxikační jílový čisticí krém URBAN SKIN 3 v 1, Nivea, 150ml, 140 Kč

 

Mikro částice tykvovité rostliny Lufa jsou hlavní složkou peelingu od -417. Ty efektivně odstraňují odumřelé buňky, zatímco jemně masírují pleť a podporují mikrocirkulaci, která zlepšuje prokrvení pokožky, její detoxikaci a regeneraci.

dwljwlrjk
Exfoliační čisticí gel s Lufou, -417, 200ml, 410 Kč, FAnn 

 

Buďte sama sobě alchymistou! Luxusní sypký peeling Bobbi Brown z japonských azuki fazolí můžete smíchat s jakýmkoliv odličovačem a tím vytvoříte peeling přímo na míru vaší pleti, perfektně funguje například s olejem.

lsjdsjfa
Sypký peeling na obličej, Bobbi Brown, 28g, 1220 Kč, Douglas

 

Rozkošná bublinková maska Tonymoly potěší nejen designem, ale i svými výsledky. Obsahuje mořskou vodu, detoxikuje póry a absorbuje kožní maz. 

slijsljflflsi
Bublinková maska stahující póry, Tonymoly, 65g, 410Kč, Sephora

 

Čistí, zmatňuje, podporuje přirozenou obnovu pleti a navíc krásně voní! Peeling Nivea s organicky pěstovanou rýží a bio aloe vera je primárně určen pro smíšený typ pleti, ale na výběr je také peeling na suchou a citlivou pleť s bio malinami nebo vyhlazující s bio borůvkami. Navíc je šetrný nejen k vaší pleti, ale i k přírodě, neobsahuje totiž plastové mikročástice. 

lsdjsljsjafů
Čisticí rýžový peeling pro smíšenou pleť, Nivea, 75ml, 180 Kč

 

Čilská máta a 3% kyselina glykolová vás zbaví pórů a černých teček ve třech krocích: hloubkově čistí pokožku, čistí ucpané póry, stahuje rozšířené póry. Gel Payot navíc obsahuje extrakt zinku na zmatnění a extrakt ze šípku, který snižuje výskyt rozšířených pórů.

skdjlksajklaj
Čistítí gel na uvolnění pórů, Payot, 30 ml, 790 Kč, FAnn

Vybrané produkty můžete navíc pořídit během Dnů Marianne!