Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Poznejte vůni inspirovanou měsíční září a tajemnou krásou vesmíru

Info ikona
parfém avon

Značka Avon je známá svou odvahou experimentovat a přinášet nové směry. Ani v případě zásadní novinky letošního podzimu tomu nebylo jinak.

Promotion | 1. 09. 2023

Nová vůně Far Away Beyond The Moon překračuje dosud známé hranice. A protože se inspriovala vesmírem a měsíční září, působí mysticky a má skutečnou hloubku. Měsíc, se svým klidným světlem a magickou atmosférou, byl odjakživa inspirací mnoha umělců. Nyní se nechaly jeho kouzlem pohltit i parfuméři. Hlavní esencí, na které stojí celý parfém, je květina Belle de Nuit, která se za svitu Měsíce stává ještě omamnější.

Měsíc v úplňku

Až si poprvé přivoníte k nové vůni Far Away Beyond The Moon, dost možná se vám na pár chvil zastaví dech. Hernan Figoli, jeden z parfumérského dua Figoli-Gillotin, sdílí svůj pohled na nový parfém, který mu vznikl pod rukama: „Vůně je inspirována krásou Měsíce v úplňku. Tento jev vás okouzlí, fascinuje a neskutečně přitahuje. Připomíná vám, jak velký je svět, který můžete prozkoumat. Nový parfém Far Away vezme ženu na novou okouzlující cestu, dál než kdykoliv předtím… Beyond The Moon.

Za výslednou vůní stojí stovky pokusů a omylů a několik verzí. Nakonec ale díky unikátní technologii Head Space vzniklo něco, co je přímým odrazem květiny Belle de Nuit.

Info ikona
vůně avon

A co je vlastně technologie Head Space?

Jde o moderní proces k zachycení a analýze vůní ve vzduchu kolem předmětů, zejména květin, ovocí, kořenů a dalších materiálů. S použitím speciální nádoby, která se umístí kolem květiny, se zachytí molekuly produkované vůně. Tyto molekuly se následně analyzují a když jsou jednotlivé složky identifikovány, parfuméři se promění na chemiky a různými kombinacemi složek vytvoří věrnou kopii původní vůně. Díky této technologii se květy nemusí trhat ani jinak narušovat a lze tak vytvářet vůně, které byly do této chvíle nedostupné nebo těžko zaznamenatelné. Už žádné trhání nebo jiné narušování vzácných květů, kořenů a dalších pokladů!

Info ikona
vůně Avon

Kráska noci

Belle de Nuit, kráska noci, nemá ve světě parfémů obdoby. Její vůně je kombinací balzamických, krémových tónů, které se prolínají s jemnými, svěžími a jiskřivými tóny. Společně vytváří něco unikátního a překvapivého.

Parfuméři byli celá staletí fascinování touto nepopsatelnou, vzrušující a omamnou esencí, ale nikomu se ji nepodařilo věrně zachytit. Až nyní. Od prvního přivonění je zřejmé, že Avon šel opravdu dál. Vrchní tóny s ostrými nuancemi divoké třešně, růže Baies a ostružiny promlouvají na začátku. Jak vůně postupně odkrývá svá tajemství, objevují se hlubší tóny pudrové tuberózy a vodních esencí. Základní tóny, tvořené sametovou vanilkou z Madagaskaru a santalovým dřevem, pak velkolepě uzavírají tento senzorický zážitek.

Parfém Far Away Beyond The Moon představuje vyjádření umění a vášně. Jeho vysoký obsah vonných olejů z něj dělá klenot mezi vůněmi, protože vás jeho vůně bude obklopovat celý den.

 

Nový parfém zakoupíte na www.avon.cz

Měření