Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Probdělá noc? Dejte nám 3 minuty!

Tak schválně, zda se vám to někdy stalo. Po práci vyrážíte s kamarády na jednu skleničku. Opravdu jen na jednu, opakujete po několikáté. Najednou začíná vycházet slunce a vám dojde, že za pár hodin musíte do práce! Máme pro vás pár tipů, jak zařídit, aby na vás kolegové v práci nepoznali spánkový deficit. Stačí vám na to pouze tři minuty.

Markéta Vörös | 8. 12. 2017
fff

Do své denní rutiny zařaďte obličejový olej. Vyhněte se T-zóně a aplikujte jen na tváře a líce. Dodá vám šťávu, kterou budete potřebovat.

TIP: Před použitím oleje pleť vždy navlhčete, aby se mohl lépe vstřebávat.

gggg
Clarins Face Treatment Oil

Vynechte krycí make-up a namísto něj zvolte lehký tónující krém s obsahem vody. Nezapomeňte si do kabelky také přibalit zklidňující vodu ve spreji.

gggg
Dior hydra Life BB Creme

Korektor je must-have! Váš výběr by měl padnout na ten s lehčí texturou a rozjasňujícím efektem. Pod oči obecně nedoporučuji vysoce krycí korektory, protože mají tendenci vysušovat a zalézat i do nejmenších vrásek.

TIP: Pokud i přesto potřebujete na kruhy pod očima více krycí produkt, aplikujte ho pouze do koutku oka a ne po celé jeho délce.

hhh
Bourjois Healthy MIX korektor

Tvářenku vždy krémovou. Podpoří přirozený lesk, kterého jste dosáhly pomocí oleje a tónovacího krému. Rovnou ji vklepejte i na rty.

ggg
Juicy Beauty Seashell 02

Vyneste do výšin vaše lícní kosti! Použijte krémový rozjasňovač v barvě růžového zlata, který vám dodá barvu a bude působit luxusně. Řiďte se pravidlem, že méně je vždycky více.

hhh
Zoeva Strobe gel Corona

Řasy stačí pouze zlehka přejet zhušťující řasenkou a to je vše!

hhhh
Giorgio Armani Ectasy 01 Black