Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Účesy, kvůli kterým stárneme rychleji

Kolikrát jsem šlápla vedle. Nevhodná barva, otřesný střih a několik týdnů špatné nálady. Abyste vy, milé čtenářky, vedle nešláply, dala jsem pro vás dohromady šest vlasových variací, kterým se musíte vyhnout.

Markéta Vörös | 5. 12. 2017

1. Děsivý kadeřávek

Také vám Helena Bonham Carter připadá, jako když nikdy nepřestala hrát roli Bellatrix Lestrangeová ze ságy Harry Potter? Pokud máte přirozeně kudrnaté vlasy, dbejte na to, abyste je opravdu hluboce vyživovaly. V opačném případě budou matné a vysušené. Ano, jako ty Heleniny.

ss

2. Vysoká hra

Pokud neoblékáte Dior Couture anebo vám v žilách neproudí francouzská krev, pak tento účes ani nezkoušejte. Jeho upjatost a vintage vzhled vám zbytečně přidají léta. Snad jen pravá Pařížanka, jako je Marion Cotillard, ho dokáže nosit s noblesou jí vlastní.

sss

3. Příliš užehlené

Leighton Meester vypadá v rovných, hladkých vlasech fantasticky! Je to díky jejímu dětskému, nevinnému obličeji. Na zralých ženách ale udělají vyžehledné vlasy opačnou službu. Přidají roky a budou působit tvrdě.

aaa

4. Černočerná

Obarvené černé vlasy, jako má Cathrine Zeta-Jones, vypadají velmi nepřirozeně. Navíc vyzdvihují popelavé tóny pleti a upozorňují i na nejmenší vrásky. Řešení? Tmavě hnědá barva je příjemnou alternativou.

hhhh

5. Tupé, husté ofiny

Ofina dokáže omladit. Ale musíte ji vy anebo váš kadeřník správně vybrat. Jestliže se rozhodnete pro ofinu tupě střiženou, až do očí padající, nebude to správná volba.

gggg

Přečtěte si předchozí článek a rozhodně nešlápnete vedle! 

https://www.marianne.cz/clanek/je-cas-na-zmenu-my-vam-poradime-jak-na

6. Jmenuji se Heidi

Jedna kuriozita na závěr. V tomto účesu budete vypadat jako malá švýcarská holčička Heidi. Ale opravdu to chcete? Vždyť být dospělou ženou je mnohem větší zábava!

gggg