Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

VYHRAJTE 40 RTĚNEK OD KAT VON D

Kat Von D je slavná umělkyně, hudebnice, tatérka a hlavně celosvětový kosmetický fenomén. Nyní můžete vyhrát celou její kolekci rtěnek i se stojanem.

Anonymous | 20. 09. 2018

Její rtěnky Studded Kiss Cream milují ženy na celém světě, protože mají příjemnou texturu, nekonečnou výdrž a hlavně nádherně intenzivní barvu. Aktuální kolekce obsahuje 40 odstínů a vybírat můžete ze tří textur: saténově matné, lesklémetalické. Řada obsahuje původní kousky, stejně jako kultovní odstíny Everlasting Liquid Lipstick. Kat sama otestovala a odsouhlasila složení každé jednotlivé rtěnky v kolekci Studded Kiss Cream a zároveň se ujistila, že se jedná o „neuvěřitelně pigmentované rtěnky, nejkrémovější a nejpohodlnější, které se kdy dotkly vašich rtů“. Vyberte si barvu, která bude ladit s vaším outfitem, náladou či ročním obdobím!
 

kat von d
Rtěnky koupíte EXKLUZIVNĚ v parfumériích Sephora a na www.sephora.cz

Do kolekce Studded Kiss Cream navíc přibyla jedna výrazná novinka – bílá rtěnka v odstínu White Out. Čistá, neprůhledná rtěnka se inspiruje produkty, které umělkyně používá při míchání odstínů na míru pro dosažení dokonalého vzhledu. Používejte bílou stejně jako Kat, namíchejte si svůj vlastní odstín a vystupte z davu!

SOUTĚŽ O STOJAN PLNÝ RTĚNEK

Jednu z vás odměníme stojanem se čtyřiceti rtěnkami Studded Kiss Cream od Kat Von D v hodnotě 23 000 Kč. Stačí vyplnit soutěžní formulář a rtěnky mohou být vaše!

SOUTĚŽ JE UKONČENA. Stojan plný rtěnek vyhrává Jitka Vostřelová. Gratulujeme!