Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Z DENÍKU KOSMETICKÉ REDAKTORKY: Must-have pleťové produkty!

Ze všech stran se na nás z reklam valí ty nejlepší pleťové produkty, inovativní složení a patentované technologie... člověk aby se v tom vyznal. Já vám prozradím, jaké produkty jsem si zamilovala nejen já, ale hlavně má pleť.

Markéta Vörös | 2. 11. 2018

1. ODLIČOVACÍ PŘÍPRAVKY

Tohle byl tak trochu oříšek, nebyla jsem totiž schopná najít produkt, který by mi dlouhodobě vyhovoval a nedělal neplechu... ale našla jsem!

Oči si zásadně už několik let odličuji micelární vodou Bioderma a lepší jsem nenašla! Odlíčí i voděodolný make-up a nepálí. Já osobně na celý obličej nepoužívám, mám radši olejové produkty a odličování vodou. 

csfjdskkgfsdl

Pleť si odličuji dvoufázově ráno i večer a neuvěřitelně mi to prospívá. Od té doby co tento asijský rituál provozuji se mi pleť zlepšila natolik, že téměř nepoužívám make-up. Hurá!

Mám dva favority, první jsou produkty korejské značky Whamisa, kde se nejprve odličuje olejem a následně odličovacím krémem. 

sdsds

Poslední dobou ale zkouším i holistickou kosmetiku Antonia Burrell, kde se odličuje také dvoufázově, ale pouze olejem, který je neuveřitelně luxusní a příjemně hutný. Pleť je po něm rozjasněná a hebká. 

hsdhsakhfkaj

 

2. SÉRUM A KRÉM

Díky své práci neustále zkouším novinky v oblasti péče, ale momentálně mě nejvíc baví americká značka In Fiore, která využívá léčivých schopností květin... produkty tak báječně voní! Zamilovala jsem si sérum v kombinaci s krémem na suchou a citlivou pokožku. 

dsdfsfsdf

Oční krém je naprostá nutnost! Všimly jste si někdy, kolik žen nepoužívá či dokonce považuje oční krém za zbytečný? Naopak, oční krém by měl být v kosmetické poličce každé ženy. Jakmile se vrásky objeví, pod očima se jich těžko zbavuje... 

Mým nejoblíbenějším je Advanced Génifique Eye od Lancôme, který používám každý den, ráno i večer. 

dgjdslgjsdkl

3. MASKY NA OBLIČEJ

Miluju masky a jsem na nich doslova závislá! Ideálně dvakrát týdně si udělám čas na relax a vybírám masku podle aktuální potřeby pleti a nálady. Mám několik favoritů... 

Na rozjasnění pleti je fantastická maska od značky OSKIA, která bude už brzy k dostání v Čechách. Její složení je jako máslíčko a výsledky boží! 

sjfsjflj

Na hydrataci doporučuji masku od francouzské značky Biologique Recherce Masque Visolastine +. Patnáct minut a vaše pleť je hydratovaná a krásně napumpovaná.

dsffs

Na detoxikaci pleti používám Helenu Rubenstein. Když mám pocit, že moje pleť potřebuje pročistit a dýchat, dám si Powercell Anti-Pollution Mask. 

sdsjfsjafskf

Jak vypadá váš kosmetický rituál?