Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Pohádka u moře: Objevte půvabné tajemství domu plného mušlí

Info ikona
Dům sběratele mušlí s bohémskou atmosférou

Bílé dřevo, květiny a třásně, přes které proniká tlumené světlo. Dům postavený už ve 40. letech minulého století postavil umělec, který sbíral na plážích mušle a tvořil z nich sochy. Z těch zbylých ozdobil také stěny svého domova.

Terezie Benoni | 15. 12. 2023

Ocitáme se na pobřeží východního Sussexu v oblasti Winchelsea. Dům pojmenovaný Pearl's on Sea zde stojí už od 40. let minulého století. Dřevostavba s prostornými terasami koresponduje s přímořským stylem bydlení ve zdejší oblasti, který jen podtrhují zdobné mozaiky z mušlí na stěnách domu. Vytvořil je umělec, který byl prvním majitelem domu a věnoval se vytvářením zahradních soch z vyplavených materiálů. V interiéru na vás čeká esence zašlého stylu glamour, který je inspirovaný cestováním, divokostí a nespoutaností, zároveň je elegantní, romantický a kreativní.

Galerie: Perla na pobřeží Sussexu
Mohlo by se vám líbit

Disko koule v kuchyni

Tento dům je plný pozitivní energie a jeho současní majitelé se ho rozhodli pronajímat. V hlavní budově jsou tři dvoulůžkové pokoje. Hlavní ložnice s volně stojící vanou se nachází v prvním patře, zatímco zbylé dvě ložnice jsou v přízemí a jedna z nich má vlastní koupelnu. V přízemí je také další rodinná koupelna. V samostatné chatce na pozemku jsou další dvě ložnice s manželskými postelemi a soukromou koupelnou. Hlavní kuchyň je dobře klasicky vybavená všemi moderními spotřebiči, výhodou je samostatná technická místnost s pračkou a sušičkou. Interiéru dominuje dřevo ve všech podobách. Pohodlné pohovky, křesílka, polštáře a luxusní postele s nadýchanými peřinami přímo lákají k odpočinku a zahálce. Dům obklopují vzrostlé zahrady. Na pozemku nechybí vířivka, houpací křeslo a kulatý jídelní stůl. Majitelé plánují v příštím roce postavit také bazén.

Mohlo by se vám líbit

Se svolením Unique Homestays, www.uniquehomestays.com

Zdroj článku