Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Moderní rustikální interiér se betonu nebojí

Info ikona
Moderní rustikální interiér se betonu nebojí

Kombinace rovných čistých linií s moderním boho stylem kupodivu skvěle funguje. V této jednoduché chatce vznikl hravý a útulný interiér, který potěší každou kreativní duši.

Terezie Benoni | 6. 07. 2021

Interiérová designérka Yana Prydalna nas už dlouhodbě fascinuje svou ojedinělou schopností kombinovat jednotlivé materiály, struktury a povrchy tak jak nikdo jiný. Pod jejíma rukama tak vznikají jedinečné projekty, kde se rustikální styl bydlení potkává se zcela moderními prvky a tento koktejl zaručeně funguje. Tentokrát se podrobněji podíváme na její projekt chaty nazvané Golden Villa v San Franciscu.

Galerie: Vila z betonu a dřeva
Mohlo by se vám líbit

Otevřené krovy až do nebes

Chata poskytuje jedinečný prostor s úctyhodnou výškou stropu. Za to vděčí otevřeným krovům. Jednoduché zdi pokryté betonovou stěrkou v béžovém tónu tvoří dokonalý kontrapunkt k masivním dřevěným trámům a odhaleným krovům. Samotný nábytek a dekorace z proutí a mořské trávy v boho stylu rozehřívá interiér, kde najdeme řadu betonových prvků. Ať už v minimalisticky pojaté koupelně s japonským nádechem, nebo v kuchyni, kde je linka tvořena velkým betonovým monolytem.
 

Mohlo by se vám líbit