Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

David a Victoria Beckhamovi v dokumentu neodhalili pouze soukromý život ale také nádherný rustikální domov

Info ikona
David a Victoria Beckhamovi v dokumentu neodhalili pouze soukromý život ale také nádherný rustikální domov

Sídlo v Cotswoldu za 12 milionů liber se objevuje v několika scénách čtyřdílného seriálu Netflix nazvaném „Beckham“, který sleduje kariéru bývalého hráče Manchesteru United a mapuje nejen jeho profesní kariéru, ale poodhalí leccos z jeho soukromého života.

Terezie Benoni | 18. 10. 2023

Pár, který má společné děti Brooklyna (24), Romea (21), Cruz (18) a Harper (12), koupil v prosinci 2016 venkovské sídlo v britském Cotswoldu za 6,15 milionu liber. Diváci mohou v dokumentu nahlédnout do rozlehlého domu, kde nechybí sauna, bazén, fotbalové hřiště, posilovna a BBQ stan v areálu, který má rodině a hostům sloužit především pro zábavu. K nemovitosti náleží také obrovské jezero, u kterého v jedné scéně dokumentu slavný fotbalista a módní ikona David Beckham sedí a dívá se na svůj krásný dům, který je postavený v klasickém anglickém stylu. Osmačtyřicetiletý David v této části filmu říká: „Chtěl jsem místo, kam bychom mohli utéct a být s rodinou v klidu.“

Galerie: Bydlení Davida a Victorie Beckhamových
Mohlo by se vám líbit

Noční uklízení kuchyně a ponožky složené podle barev

Dokument je otevřený nejen v upřímných zpovědích manželů, jejich přátel, pracovních kolegů nebo profesionálních novinářů, ale také ve vybraných lokacích. Soukromá témata rodiny se řeší v autentickém domově Beckhamových. Díky tomu můžeme nahlédnout do obývacího pokoje, rustikální kuchyně, ale také do dokonale uklizené šatny fotbalisty, kde má podle barev poskládaná trička, košile i ponožky. Fotbalista přiznává, že toto pedanství souvisí s jeho obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Před lety přiznal, že trpí silnou formou a v lecčems se její průběh zhoršuje. S lehkým smutkem v hlase v dokumentu Netflixu líčí, že nyní si musí chystat oblečení na týden dopředu. Ani v kuchyni byste nenašli smítko. David vypráví, jak nesnese nepořádek a každý večer, kdy rodina usne, umývá nádobí. V kuchyni je tradiční pec na pizzu, masivní snídaňový bar, ale také velká kožená pohovka. Hned za kuchyní se otevírají prosklené dveře do anglické zahrady, kde je hned několik krásných včelích úlů, kde rodina chová včely. Podle deníku Oxford Mail v roce 2020 Beckhamovi požádali o stavební povolení, aby mohli vybudovat podzemní chodbu, která by propojila jejich dům se stávající garáží. Součástí návrhu má být i nový sklepní prostor. Cílem stavby má být zlepšení bezpečnosti pro obyvatele domu. V plánu má být také bezpečnostní budova s ochrankou a vinný sklípek. V jejich plánech je podpořili také sousedé, kteří chtějí zachovat v oblasti klid a zmírnit provoz v dřív klidné vesnici.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: www.oxfordmail.co.uk, Netflix

Zdroj článku