Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Domov Kathryn je stejně bláznivý jako její svetry

Info ikona
Domov Kathryn je stejně bláznivý jako její svetry

Pestrobarevná divočina, tak by se dal jednoduše definovat dům britské učitelky umění Kathryn Hitchings. Uprostřed všech těch barev, které bohužel její slepý manžel nedocení, najdete spoustu uměleckých děl, ale také poklady z bleších trhů.

Terezie Benoni | 17. 12. 2020

Kathryn Hitchings je učitelka umění žijící ve Farnhamu v britském městě Surrey. „Jsem vdaná a mám 3 odrostlé děti. Náš dům je koncipovaný jako dvojdomek s pěti ložnicemi. Můj manžel pracuje pro zdejší kostel, takže máme doma často návštěvy a náš dům je vskutku rušný komunitní dům,“ vysvětluje Kathryn. Kromě rodiny v domě žije také podnájemník, který je studentem umění na nedaleké univerzitě a samozřejmě nesmíme zapomenout na dvě kočky jménem Gladys a Veronica.

Galerie: Divoký a barevný interiér
Mohlo by se vám líbit

Nábytek z druhé ruky

„V tomto domě bydlíme už sedm let. Vždycky jsem milovala barvy a dekorace. Mou největší láskou je pletení. Právě proto je můj domov plný barev a rozmanitých textur. Vtipné je, že můj manžel je slepý, takže je k mým barevným výstřelkům tolerantní,“ směje se Kathryn, která je milovnicí pokojových rostlin, kterých má doma úctyhodný počet. „Když jedeme na dovolenou, musím spoléhat na naše teenagery, aby je všechny zalili. „Vždycky jsem se snažila pořizovat věci levně, nebo zadarmo. Většina mého nábytku je z druhé ruky, nebo mi ho někdo dal. Také ráda podporuji nezávislé umělce, pokud je to možné, když zrovna sama nějaké dekorace nebo obrazy nemaluji,“ uzavírá Kathryn.
 

Mohlo by se vám líbit