Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Jak vypadá vysněné bydlení hvězdy seriálu Koruna?

Info ikona
Jak vypadá vysněné bydlení hvězdy seriálu Koruna?

Podmanivá atmosféra anglického luxusu, kterého je tento oblíbený seriál o britské monarchii plný, se mladé herečce vpila pod kůži. Není proto divu, že právě takovému designu dává Erin Doherty přednost.

Terezie Benoni | 14. 07. 2023

„Protože pracuji jako herečka, je můj domov jediným místem, kde si opravdu mohu odpočinou. Je to mírumilovný a posvátný prostor pro opětovné nalezení sama sebe,“ říká Erin Doherty pro magazín House Beautiful. V seriálu společnosti Netflix věnovaném britské monarchii ji můžeme už několik sezón sledovat coby mladou princeznu Annu a nutno dodat, že je v jejím podání dokonale autentická. Mladou herečku oslovila ke spolupráci britská designová společnost OKA, která obohacuje nábytkový trh o klasický anglický design vysoké kvality. Společně s Erin navrhli její fiktivní domov a samotná herečka vybírala jednotlivé komponenty, tak aby byla kampaň uvěřitelná.

Galerie: Erin Doherty navrhla svůj vysněný domov
Mohlo by se vám líbit

Barvy, textil a svíčky

„Ideální domov je pro mě minimalistický, ale útulný. Nedám dopustit na pohodlnou pohovku, inspirující umění, dekorace a knihy. Minimální, ale útulný. Nesmím zapomenout na kvalitní koberec, který s vámi může projít celým životem,“ popisuje Erin, která ačkoli na to nevypadá, je milovnicí jídla, a právě proto je kuchyň její nejoblíbenější místností. Při navrhování jídelny v jejím stylu zvolili návrháři oceánově modré stěny, nechybí těžké kvalitní závěsy a fialové sametové jídelní židle. Barevnou paletu v obývacím pokoji vystřídají fialovo růžové stěny doplněné o pruhovaný nábytek a několik výraznějších kousků. Zlaté detaily dodávají interiéru nádech glamour. Prostor je jemný, útulný a sofistikovaný. Je synonymem typického anglického městského stylu bydlení a dokonale ladí s povahou Erin, která nejraději tráví večery doma s dobrým jídlem.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku