Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Reportáž: Finské doplňky nově v centru Prahy

Info ikona
finský obchod s doplňky

Rodinná keramická manufaktura Pentik konečně otevřela pobočku v samém centru Prahy! V jejím obchodě v OC Nový Smíchov najdete kromě vyhlášené keramiky, textilu a dekorací taky pořádnou porci vánoční atmosféry – nasajte ji s námi z plných plic.

Eva Slunečková | 3. 12. 2018

Finská rodinná značka Pentik u nás sice nepatří mezi nováčky – obchod má v pražských Čestlicích už dva roky – konečně se ale za jejími výrobky můžeme vydat i o něco blíže centru hlavního města, a totiž do obchodního centra Nový Smíchov na Andělu!

Právě tady ve 2. patře najdete kromě unikátní keramiky z nejseverněji položené dílny ve finském Posiu, také sklo a textilie s autorskými motivy tradičních sobů, medvědů nebo přírodnin i další dekorace z kvalitních přírodních materiálů dřeva, bavlny, vlny a hedvábí.

Ne nadarmo se Pentiku přezdívá styl útulné Skandinávie – kromě minimalistických tvarů a dekorů nabízí i mnohem barvitější pohled na svět v ucelených kolekcích, které se dají navzájem snadno kombinovat pro působivá stolování i běžné denní použití. Tehle způsob Vánoc zdá se nám tuze šťastným!

Nový obchod Pentik najdete ve 2. patře OC Nový Smíchov na adrese Plzeňská 8, Praha 5.

galerie: objevte, co vše si pro vás v nové pobočce přichystali