Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Užijte si stavění kuchyně na zkoušku!

Kuchyně na zkoušku

Koupit novou kuchyň je velké rozhodnutí na dlouhá léta. Věděli jste, že až 60 % majitelů nových kuchyní by napodruhé něco řešilo jinak? Firma Blum proto poskytuje službu „Kuchyně na zkoušku,“ kdy si ze skříněk na podvozcích s kolečky můžete postavit a vyzkoušet vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte!

Promotion | 11. 04. 2019

Nasbíráte tak inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku. A protože kování je jedním z nejvíce namáhaných prvků, v nových reprezentativních prostorách firmy Blum se rovnou dozvíte, jak které nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto jsou skříňky a zásuvky naplněny věcmi, tak jako to bude u vás doma. Blum vám pomůže s orientací v sortimentu a představí všechny možnosti, jaké máte.

Skříňky na kolech se v Blumu dají rozestavět bleskurychle do rozličných uspořádání.

Skříňky na kolech se v Blumu dají rozestavět bleskurychle do rozličných uspořádání.

Možnost vyzkoušet si předem svou budoucí kuchyň v reálné velikosti vám dá odpověď na spoustu otázek, například: budete mít dost místa pro pracovní desku? Bude se vám vařit pohodlně a půjde práce od ruky? Vejdou se do nové kuchyně všechny ukládané předměty? A bude k nim snadný přístup? Předem si můžete ujasnit, jak se v prostoru pohybovat, co a kam uložit, a nová kuchyň pak bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Služba „Kuchyně na zkoušku,“ které v Blumu někdy říkají zkušební jízda, vdechne život vašemu projektu nové kuchyně! 

Podívejte se, jak probíhá bezplatná služba Kuchyně na zkoušku. Firma Blum ji poskytuje všem, kteří potřebují poradit s uspořádáním budoucí kuchyně, ať už jde přímo o budoucího majitele, výrobce, nebo architekty a jejich zákazníky.

A nezapomeňte: protože postavit kuchyň na zkoušku zabere nějaký čas, je potřeba si zarezervovat termín a prostor v showroomu Blum pomocí rezervačního formuláře zde.

Více na   www.blum.com