Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Požitek z grilování doma i venku

Master gril WMF Lono vyrobený z matné nerezové oceli Cromargan® přináší požitek z grilování doma i venku.

Také se nemůžete dočkat grilování s přáteli? Čas si můžete zkrátit díky elektrickému Master grilu Lono od německé značky WMF. Je vhodný pro grilování v domácnosti i na zahradě.

Promotion | 22. 05. 2020

Master gril WMF Lono vyrobený z matné nerezové oceli Cromargan® přináší požitek z grilování doma i venku. Díky grilovací ploše o velikosti 28 x 50 cm nabízí Master Gril Lono spoustu místa na přípravu velkých a rozmanitých grilovaných pokrmů. Má dvě samostatné žebrované grilovací desky s individuálním nastavením teploty pomocí ovladačů s LED osvětlením. Topné těleso je zabudované do dvou mimořádně silných hliníkových grilovacích desek.

Gril má dvě samostatně regulovatelné grilovací plochy.

Gril má dvě samostatně regulovatelné grilovací plochy a celková grilovací plocha je 28 cm x 50 cm. Zakoupíte ho zde a jeho doporučená cena je 5 169 Kč. 

Master gril Lono nabízí nejen spoustu místa, ale díky svému výkonu 2 400 wattů zaručuje dokonalé výsledky při grilování. Odnímatelný odkapávač tuku a dvě grilovací desky jsou vhodné do myčky. Gril je také vybaven odnímatelným krytem proti větru a stříkání pro venkovní použití.

Více na www.wmf.cz

 

Master gril Lono nabízí nejen spoustu místa, ale díky svému výkonu 2 400 wattů zaručuje dokonalé výsledky při grilování.