Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Užijte si dokonalou péči při sprchování

Užijte si dokonalou péči při sprchování

V určitém věku je potřeba začít si své tělo hýčkat a dopřát mu kvalitní péči. Odměnou vám pak bude pevná a zdravá pokožka, která je ostatně snem každé ženy. Jak taková dokonalá péče o pokožku vypadá a čím vlastně začít?

Promotion | 7. 10. 2019

I když většina mužů jemné vrásky, vybledlé jizvičky či dokonce dolíčky v pokožce na ženách obdivuje, my dámy to máme trošku jinak. S přibývajícím věkem si své drobné nedostatky uvědomujeme o něco více, a hledáme všemožné způsoby, jak své pokožce vrátit pevnost, pružnost a mladistvý vzhled. Každá z nás zkrátka touží po dokonalé a hladké pokožce, která bude naší předností. 

Důvěřujte přírodě

Prvním krokem k získání vysněné pokožky je především výběr správné kosmetiky. Pokud totiž zvolíme kosmetiku, která naši pokožce nevyhovuje, nezískáme jednoduše to, po čem natolik toužíme. Jedním z hlavních zákonů v péči o pleť a pokožku by měla být věrnost jedné značce. Lidská kůže je totiž velmi citlivý orgán a přílišné experimentování s různými složkami se nemusí zkrátka vyplatit. Častými změnami ve složení kosmetiky, kterou používáte, si můžete zhoršit kvalitu a vzhled pokožky, ale pravděpodobně si také přivodíte i nepříjemné kožní reakce jako je ekzém, vyrážka či dokonce alergie. Sázkou na jistotu jsou produkty inspirované přírodou, jež jsou vyrobené převážně z českých surovin, na které je naše pokožka zvyklá. 

Užijte si dokonalou péči při sprchování

Sázkou na jistotu jsou produkty inspirované přírodou a vyrobené hlavně z českých surovin, na které je naše pokožka zvyklá. 

Odpočinek pro pokožku i mysl 

Klíčem k obnovení přirozené krásy pokožky je kosmetika, která není zatížena umělými a chemickými složkami nebo parfémy. Během dne na naši kůži působí mnoho vlivů, proměnlivým počasím počínaje, smogem, nevhodnou stravou a stresem konče. Proto vám bude vaše pokožka vděčná, když ji alespoň večer dopřejete zklidňující koupel a šetrnou péči z rukou přírodní kosmetiky. Nejenže uděláte něco dobrého pro svou pleť, ale odpočine si i vaše mysl, která má také bezesporu veliký podíl na projevech stárnutí pleti. S regenerací a obnovením poškozené pokožky celého těla vám během koupele pomůže luxusní peeling s kmenovými buňkami, jež obsahuje více než 98 % přírodních složek. Díky obsahu přírodních tenzidů šetrně odstraní z pokožky nečistoty i odumřelé kožní buňky, což je důležité pro jejich obnovu. Vzácný extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM aktivuje tvorbu nového kolagenu, chrání pokožku před poškozením a zanechává ji pružnější a pevnější. Bohaté složení aktivních olejů a drcených šípkových jader dodává pokožce dostatek vitamínů, což činí z peelingového sprchového mléka Onclé jedinečný kosmetický produkt, který prokazatelně pomáhá s bojem proti vráskám, striím, celulitidě i jizvičkám. 

Luxusní péče pro každý den

Hektické tempo a každodenní kolotoč nám ne vždy dovolí, abychom si každý večer mohly dopřát relaxační koupel a poskytnout své pokožce takovou péči, kterou by si po náročném dni zasloužila. V takových chvílích každá žena ocení kosmetického pomocníka, který bude o její pokožku pečovat během celého dne. Právě pro tuto příležitost byl vytvořen luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami AKOSKY® APIUM, který ocení především aktivní ženy, jež na sebe kvůli zaměstnání či pečování o rodinu nemají příliš mnoho času. Tělový balzám Onclé na tělo i obličej v praktické lahvičce s pumpičkou představuje snadný způsob, jak dopřát pokožce luxusní péči během chvilky. Kyselina hyaluronová a extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM napomáhají k obnově kožních buněk a podporují tvorbu kolagenu, čímž pokožce navracejí její přirozenou elasticitu. Velký podíl vzácných BIO olejů a vitamínů zajišťuje pleti potřebnou výživu, hydrataci  a ochranu před vnějšími vlivy a dalším poškozením. Díky jedinečnému složení a unikátní receptuře je tělový balzám Onclé specialistou v boji proti stárnutí a uvadání pleti, díky němuž získáte zpět pevnou, mladistvou a  zdravou pokožku bez nutnosti invazivních zákroků. Stačí si jen každé ráno najít pár minut, nanést tento malý zázrak v růžové lahvičce na svou kůži a celulitida, vrásky ani strie už nebudou mít šanci.