Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Vana jako dominanta moderní koupelny

Info ikona
Vana jako dominanta moderní koupelny

Koupelna je místem, kde člověk může naprosto vypnout hlavu, relaxovat a zapomenout na každodenní starosti. A právě vana může být dokonalým nástrojem odpočinku. Zajímá vás, jak můžete z obyčejné koupelny udělat moderní a zároveň příjemné místo? Připravili jsme si pro vás pár rad a tipů.

Promotion | 26. 02. 2021

Vana středem vaší koupelny

Toužíte po naprosté špičce pomyslného vrcholu současných trendů? Volně stojící vana je odpovědí. Ať už si vyberete vanu, která splňuje požadavky kralujícího minimalismu, nebo dáte přednost retro verzi vany s podpěrnými nožkami a kohoutkovou vanovou baterií, rozhodně nešlápnete vedle. Volně stojící vana má v sobě nezpochybnitelný nádech luxusu a elegance.

Náš tip:

Volně stojící vana se dá umístit s podstavcem nebo bez něj, také může být postavena na nožkách. Chcete-li dosáhnout ještě větší dominance této koupelnové keramiky a zároveň rozčlenění prostoru, nebojte se postavit k vaně schůdky nebo ji nainstalovat na vyvýšené pódium.

Info ikona
Vana jako dominanta moderní koupelny

 

Rohová vana zefektivní prostor

Tento typ vany je o něco robustnější a ačkoliv se může zdát, že je vana náročná na prostor, potěšení z ní za to opravdu stojí. Rohová vana často disponuje sedátkem a jejím správným zakomponováním do kouta místnosti získáte funkční využitelnou plochu například na kosmetiku, svíčky nebo jiné dekorace. Díky svojí velikosti a provedení si tak můžete užívat vanu i ve dvou.

Info ikona
Vana jako dominanta moderní koupelny

Obdélníková vana, to je stálice všech koupelen

Nesmíme zapomenout ani na klasickou obdélníkovou vanu. Při výběru se zaměřte na životnost, náročnost na údržbu a také na to, jak dlouho vana drží svůj přirozený tvar. S tím souvisí také odolnost proti poškození. Pokud toužíte po vaně příjemnější na dotek nebo máte z nějakého důvodu komplikovanější požadavky na tvar a provedení, jednoznačně volte vanu akrylátovou. Pokud chcete, aby vaše relaxační oáza déle držela teplotu vody, vybírejte ze slitinového provedení.

Stále nevíte, kterou vybrat?

Každá z variant má svoje klady i zápory. Sortiment Sanitino.sk je opravdu široký a věříme, že si tu svoji najde i ten nejnáročnější zákazník. Případně vám ideální řešení pomohou vybrat odborní pracovníci společnosti. Naše spokojenost je pro nás důležitá, rádi vám na prodejně i online na e-shopu poradíme.